1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вечер ќе одам...

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од ipopovski, 31 март 2012.

 1. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Ириш Паб, рок4е малце.. онака.. лабаво.... :*
   
 2. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Не, не е Пејчинот, ќе настапуваат мој добри другарчиња, Кружен Тек се викаат, имав постирано линк од две кавер песни во темата музички преработки.
   
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  Ч'ом в ρестоρан и че се испијанам саглам. Че се доκρајчам дефинитивно!
  Сеκаκо нема веќе κаде, тоа е последната фаза! И после...
  После под добон!
   
  #293 ●Untouchable°, 31 октомври 2015
  Последна промена: 1 ноември 2015
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
 5. rikica01

  rikica01 Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 ноември 2015
  Мислења:
  58
  Допаѓања:
  19
 6. Ranta

  Ranta Истакнат Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2015
  Мислења:
  73
  Допаѓања:
  27
  неодредена насока.. излегваш среќаваш луѓе, шеташ, ти здосадва, им заминваш, шеташ сам (ок, не сам туку со слушалките), запаѓаш во бедој тешки, се враќаш дома. времетраење на сето ова 3-5 саати.
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Пред лаптоп, има фудбали вечер :D
   
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Подалеку од џганот !! :cool:
   
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Да учам статистика Party Hard :facepalm2:besen
   
 10. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  вечер дома , Сабота Миднајт ;)
   

Сподели: