Вечер ќе одам...

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
26
Битола
Пејчинот пак да не прави некоја свирка таму?
Не, не е Пејчинот, ќе настапуваат мој добри другарчиња, Кружен Тек се викаат, имав постирано линк од две кавер песни во темата музички преработки.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
Ч'ом в ρестоρан и че се испијанам саглам. Че се доκρајчам дефинитивно!
Сеκаκо нема веќе κаде, тоа е последната фаза! И после...
После под добон!
 
Последна промена:

Ranta

Истакнат Член
22 октомври 2015
73
27
118
неодредена насока.. излегваш среќаваш луѓе, шеташ, ти здосадва, им заминваш, шеташ сам (ок, не сам туку со слушалките), запаѓаш во бедој тешки, се враќаш дома. времетраење на сето ова 3-5 саати.
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°