1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вечер ќе одам...

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од ipopovski, 31 март 2012.

 1. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Најактивен член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,838
  Допаѓања:
  918
  Некаде низ Стара чаршија, да видам што ли се има променето. Може и свирка ќе се „закачи“ :)
   
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,403
  Само што се вратив од работа. Вечер ќе се дружам со моите нови книги.
   
  На antonio и Хептаграм XI им се допаѓа ова.

Сподели: