Вечер ќе одам...

ipopovski

Админ
Член на администрација
30 септември 2011
1,741
2,356
1,123
www.crnobelo.com
Забележав дека фали ваква тема, па слободно споделувајте инфо кој каде ќе шета вечер.
Што знаете, можеби ќе налетате едни на други :D
 

Dee Dee

Истакнат Член
Дома..Планирав да одам на Divlje Jagode вечерва во Валандово ама некако како да не ми се иде..Можда ќе се предомислам до после али не верувам..Ќе се збираме друштвото по дома.. :p :)