1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вечер ќе одам...

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од ipopovski, 31 март 2012.

 1. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Забележав дека фали ваква тема, па слободно споделувајте инфо кој каде ќе шета вечер.
  Што знаете, можеби ќе налетате едни на други :D
   
  На Мила К., Bum-Bum и Dee Dee им се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Вечер како што си го затерав секој викенд. Кафиќ кревет и музика јутуб. :D
   
  На Mnogo Bitno, Mistery :), Luckky и уште 6 други им се допаѓа ова.
 3. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  истото...само без youtube......кочи нетот :)
   
  На Luckky, Dee Dee, foREVer и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Јас кинисав во кафанче, после тоа алкохолот ќе каже каде :D
   
  На Maks, Ludaca, Aaliyah и уште 2 други им се допаѓа ова.
 5. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Јас планирав денес да шетам ама дуваше ветар, ме фати ладно и си останав домче.. :D
   
  На Maks, Bum-Bum и Dee Dee им се допаѓа ова.
 6. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Вечер ораганизирав частенка по повод роденден во Градскиот ни парк, па после не се знае, ако се има сили и воља може да се продолжи негде, јас би Мамас ;)
   
  На Mnogo Bitno, Македонец, Scars и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Со другарчињата у кафиќ, сите што се форевер алоун малце да ги подружам. Машка вечер.
   
  На Nightmare_f и Dee Dee им се допаѓа ова.
 8. Мортидо

  Мортидо Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,054
  Допаѓања:
  1,576
  Кај едно другарче на слава.
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  некаде..кај било
   
  На Dee Dee му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dee Dee

  Dee Dee Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  197
  Допаѓања:
  468
  Дома..Планирав да одам на Divlje Jagode вечерва во Валандово ама некако како да не ми се иде..Можда ќе се предомислам до после али не верувам..Ќе се збираме друштвото по дома.. :p :)
   
  На Maks, Bum-Bum и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.

Сподели: