Ваши фотошоп креации

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Може некој да ми прати линк од каде можам да си симнам фотошоп бес да закачам некој вирус? (happy)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 84 sk_Y ^_-

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
696
93
34
Скопје

Ристо од Драчево

Староседелец
25 февруари 2012
246
275
1,063
Скопје
the_eye_by_3pi0-d38cgp7.jpg


rainbow_by_3pi0-d38b3j7.jpg


monster_by_3pi0-d38c17m.jpg


cyborg_in_matrix_by_3pi0-d38b0af.jpg


wormhole_by_3pi0-d38dony.jpg


dark_angel_by_3pi0-d38c4cz.jpg


link од галеријата