1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашите домашни миленици

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. gabi96

  gabi96 Полноправен Член

  Зачленет на:
  4 септември 2015
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  28
  ова е марко
  VIDEO0012_0000021926.jpg
  12039414_1508833106101805_3507299194519044237_n.jpg
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.
 2. gabi96

  gabi96 Полноправен Член

  Зачленет на:
  4 септември 2015
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  28
  имав ваков и многу го сакав исто како и сегашното Марко се викаше! сакам вакви мачки незнам што раса се иначе прекрасниииииии:)
   
 3. EmilijaS

  EmilijaS Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 јануари 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  39
  Најмногу сакам кучиња, имав едно кое бев принудена да го оставам по пола година. Бев многу лута и сега имам три мачки. Повторно имав притисок да оставам само една ама овај пат не попуштив. Многу сакам и желка, па со тек на време за надевам дека ќе си земам и една мала желка (inlove)
  Па еве да ги запознаете моите топки:
  upload_2016-1-20_14-18-58.png
  upload_2016-1-20_14-20-2.png
  upload_2016-1-20_14-20-31.png
   
  На Aleksis, Kisserboy, Altaïr и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  :sreken Првпат на снег.
  [​IMG]
   
  На Altaïr и EmilijaS им се допаѓа ова.
 5. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Му одговара името со времево, уште подобро ќе беше да се вика Snow ама... :(
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Лавот. :zelen
  [​IMG]
   
  На Aleksis, Lady* и violetmoon им се допаѓа ова.
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Имам хаска,женка,многу голема,црно бела,со сини очи
   
 8. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,695
  Софииии(inlove)
  Или кога ќе ме изнервира Софка :D

  IMG_20180112_114740.jpg
   
  На Хептаграм XI и Outrider им се допаѓа ова.
 9. Iki4ka

  Iki4ka Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 септември 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  DSC_0375.JPG
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Имам златен ретривер. 3 години има. Лина се вика
   

Сподели: