Вашите домашни миленици

Grim Reaper

Староседелец
14 февруари 2012
326
338
1,063
Here and there
Јас како знам за мене нон-стоп чуваме мачки. Сега моментално имам само една мачка, Кики :) не е раса ама мн си ја сакам. Ќе надополнам подоцна со слика од неа :D
 
  • Like
Реакции: Lara and bubili

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Имам маче се вика Пабло. И имам куче кое се вика Линда.
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
иа мдве мачки еден пекинезер стар 11 години се вика ребека ама многу глупости ми прај.. м иги силува мачките :)