1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашите домашни миленици

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Имате домашен миленик? Што: куче, маче, папагал, риба, хрчак...?
  Кажете нешто за него, за грижата околу него. Може и слика да поставите.
   
 2. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  263
  За жал морав да го поклонам :eekops:

  08-10-06_1603.jpg
   
  На КрисТина К., The_Mayor, Bum-Bum и уште 4 други им се допаѓа ова.
 3. Grim Reaper

  Grim Reaper Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  326
  Допаѓања:
  338
  Јас како знам за мене нон-стоп чуваме мачки. Сега моментално имам само една мачка, Кики :) не е раса ама мн си ја сакам. Ќе надополнам подоцна со слика од неа :D
   
  На Lara и bubili им се допаѓа ова.
 4. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Е па, и јас да ви го претставам лепотанот мој.:)
  Се вика Цезар, Малтезер е, стар година и 4 месеци.
  Во иднина ќе следат и повеќе слики.
  IMG_0213.JPG
   
  На WomanInRed, Nightmare_f, КрисТина К. и уште 10 други им се допаѓа ова.
 5. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Имам маче се вика Пабло. И имам куче кое се вика Линда.
   
 6. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Чувам златна рипка , се вика Марки веќе 2 години, а имам и црн мачор Луцифер.
   
 7. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Имам куче германски овчар, Рекс се вика (името класика хехе). Си го обожавам :)
   
 8. Glorry

  Glorry Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  261
  Допаѓања:
  369
  [​IMG]
  Вакво скроз исто ми е моето срцле,и знае името да си го изговори- Кокииии :D
   
  На chako, Nightmare_f, The_Mayor и уште 4 други им се допаѓа ова.
 9. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Имам куче и папагалче,без кои неможам да си го замислам денот(inlove)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  иа мдве мачки еден пекинезер стар 11 години се вика ребека ама многу глупости ми прај.. м иги силува мачките :)
   

Сподели: