1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Вашите домашни миленици

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од LadyInPink, 15 февруари 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Хм е имаш право уствари. Тоа што беше за печење, врапци, глувци ги носеше внатре пред шпорет. :)
   
 2. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Спанката моја. [​IMG]
  IMG_20141126_051340.jpg
   
  На Mnogo Bitno, gabi96, violetmoon и уште 7 други им се допаѓа ова.
 3. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  [​IMG]


  Нормално, кога се двајца доаѓа до тепачка за подобро место покрај печката. :)

  [​IMG]
   
  На Хоуп* и Aleksis им се допаѓа ова.
 4. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Најмалото и најслаткото (inlove)
  10877574_804992329535797_1592088024_n.jpg 10962172_804992512869112_1722738795_n.jpg 10965165_804992399535790_1256418819_n.jpg 10965783_803906749644355_1732942818_n.jpg 10984820_804992386202458_1941189101_n.jpg
   
  На Mnogo Bitno, gabi96, Mameha и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Stark! :sreken
  IMAG0260_2.jpg

  IMAG0259_2.jpg
   
  На Хоуп*, gabi96, Saladin и уште 5 други им се допаѓа ова.
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Пред спиење. :)
  [​IMG]

  Длабок сон. :)
  [​IMG]
   
  На Lady*, Big Berta, Mameha и уште 2 други им се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Она сивото маче од погоре што ми е ставено, еве го после една година. Нормално старата навика не се променила, мрза како и секогаш.
  [​IMG]

  Before и After. :)
  [​IMG]
   
  На violetmoon, Big Berta, Хоуп* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 8. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Thinking about the meaning of life...
  12241766_1122259284452635_3579435145068601668_n.jpg
   
  На Хоуп*, Lady* и Big Berta им се допаѓа ова.
 9. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
 10. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Двете мачиња од погоре не се сами, има уште двајца.
  За едниот нема зима, влакнест е како Јети. Еве го. :)
  [​IMG]

  И еве го другиот на кој не му е до сликање туку до спиење. :)
  [​IMG]

  Глупо ги сликав затоа обратно ми излезе сликата. Ама добро.
   
  На Хоуп* му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: