Вашиот прв мобилен телефон | Црнобело Форум

Вашиот прв мобилен телефон

Alex2050

Староседелец
27 јули 2013
14
2
603
пред лаптопот
www.crnobelo.com
11.000 ден. фрлив за мобилниов..
после 1 недела падна на 6000
simens c30

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Kisserboy

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,235
2,326
1,153
Skopje
www.facebook.com

Уште и ако некој ми каже каде можам да најдам батерија за телефонов би била пре пре среќна :)