1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Andrej4e
Последна активност:
30 ноември 2013 во 12:49
Зачленет на:
25 мај 2013
Мислења:
22
Допаѓања:
5
Поени од трофеи:
3

Ги следи 1

Роденден:
9 јули 1998 (Возраст: 21)

Сподели:

Andrej4e

Нов член, 21

Andrej4e последен пат беше виден/а како:
30 ноември 2013