1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Брада како стил

Дискусија во форумот 'Лице' започната од Hip.Hop_MKD, 17 февруари 2012.

 1. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Апел до момците кои се бричат зошто нивните девојки им кажале да се избричат:
  meh_ro8381.jpg
   
  На Хептаграм XI и $3Я3|\||)&p&†Y им се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  И досега се бричеше, затоа те немало по форумов :D
   
  На Arkantos и Outrider им се допаѓа ова.
 3. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Прво ја расчешлував, па со ножици, па на крај со брич...затоа толку долго ме фати.
   
 4. Podem

  Podem Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  360
  Допаѓања:
  355
  Инспирација од мики ли?

  [​IMG]
   
  На Хептаграм XI, melpomena и parvati им се допаѓа ова.
 5. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  На црно машко(со темен тен, темни очи и црна коса), брада онака лежерно пуштена и неколку дена подрасната, вришти од сексипилност :)
  А и секси е тоа боцкањето на брадата...барем мене ми е (wasntme)
   
  На Badgirl и Arkantos им се допаѓа ова.
 6. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Носам нордиска :giggle
  шала на страна ...да на некои луѓе им дава некој посебен карактер а на некои плус години, зависи како е сето тоа вклопено во целосниот изглед.
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
 8. Хептаграм XI

  Хептаграм XI Староседелец

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  1,724
  Допаѓања:
  882
 9. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  (wasntme)После ја чуди се зошто не се бричам ич.
  Тоа да ти било за да вриштам од сексипилност (inlove)
   
  На malo и Сара.13 им се допаѓа ова.
 10. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107

  Бога ми да ти кажам баеги одговараш на описот погоре.. (wasntme)
   
  На Arkantos му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: