Брада како стил

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Ја си имам брада редовно. Не сакам да се бричам често. Се бричам само кога веќе ме чеша :)
Пред некое време кога на LittleButterfly и кажав колку време не сум избричен ме избрка да се бричам :)
И досега се бричеше, затоа те немало по форумов :D
 
  • Like
Реакции: Arkantos and Outrider

Сара.13

Староседелец
13 ноември 2012
1,260
3,107
1,133
На црно машко(со темен тен, темни очи и црна коса), брада онака лежерно пуштена и неколку дена подрасната, вришти од сексипилност :)
А и секси е тоа боцкањето на брадата...барем мене ми е (wasntme)
 
  • Like
Реакции: Badgirl and Arkantos

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Носам нордиска :giggle
шала на страна ...да на некои луѓе им дава некој посебен карактер а на некои плус години, зависи како е сето тоа вклопено во целосниот изглед.
 
  • Like
Реакции: Хептаграм XI

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
На црно машко(со темен тен, темни очи и црна коса), брада онака лежерно пуштена и неколку дена подрасната, вришти од сексипилност :)
А и секси е тоа боцкањето на брадата...барем мене ми е (wasntme)
(wasntme)После ја чуди се зошто не се бричам ич.
Тоа да ти било за да вриштам од сексипилност (inlove)
 
  • Like
Реакции: malo and Сара.13