1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Академија за убава болка

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од misterija, 7 февруари 2016.

1. ●Untouchable°

●Untouchable° Староседелец

Зачленет на:
    24 август 2015
    Мислења:
    1,186
    Допаѓања:
    1,132
    Шитт.. Мислам дека ми текна за што се работи а лисици не се .. Вооу тешко на тој што "сака" и она да го проба :giggle:ladno

На Аркантос и Big Berta им се допаѓа ова.
  2. Big Berta

Big Berta Староседелец

Зачленет на:
    7 февруари 2015
    Мислења:
    106
    Допаѓања:
    207
    Ми се чини дека сите тројца помисливме на исто. :D
    Мислам дека предметот служи само за притискање, не за отстранување на гениталии. :)

На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
  3. Аркантос

Аркантос Romanticist

Зачленет на:
    23 август 2012
    Мислења:
    2,353
    Допаѓања:
    3,846
    Гледајќи го обемот...подобро да ми ги отстранат пред да одлучат да ми ги притискаат.
    Извинете на експлицитност :)
    п.с. тој што сака и го практикува... му пуштам рака за издржливост. Стварно има муда типот :D

4. Big Berta

Big Berta Староседелец

Зачленет на:
    7 февруари 2015
    Мислења:
    106
    Допаѓања:
    207
    Да навлегувам ли во детали? Мислам дека е наменето за врвот кој е потенок, не за останатиот дел. :D

На Аркантос му/ѝ се допаѓа ова.
  5. misterija

misterija Член со 30 казнени поени

Зачленет на:
    27 јануари 2016
    Мислења:
    741
    Допаѓања:
    613
    Не ми е јасна твојата загриженост на моментот на моето чудење!?
    Каков моден тренд ти е тебе отварање на ваква академија или можеби има и кај нас а читајќи те тебе ќе помислам дека вакви академии има на секое ќоше и никнуват како печурки!?
    Бидејќи немав слушнато дека може и вакво некое срање, наречено академија, да се отвара и рекламира, затоа бев зачудена, како ли се регистрираат, јавна куќа ли е, што се случува внатре.....Абе луѓево уште се срамат во секси продавница да влезат а камоли во академија да одат..хаххааа..можеби скришум маскирани за никој да не ги види и познае.
    Мене оваа идеја за вакви академии не ми се допаѓа..можеби во склоп со некоја психијатриска болница.

6. malo

malo Староседелец
    Најфотограф

Зачленет на:
    13 септември 2012
    Мислења:
    1,280
    Допаѓања:
    2,063
    Od kade vpecatokot deka lugjeto seushte se sramat vo sex-shop da vlezat?

На Mnogo Bitno и Аркантос им се допаѓа ова.
  7. poslusen

poslusen Корисник со 10 казнени поени

Зачленет на:
    8 јануари 2016
    Мислења:
    30
    Допаѓања:
    9
    Ајде не се расправајте. Девојки земете ме врзете ме, зафркавајте ме, исмевајте ме, камшикувајте ме...да Ви ги лижам стапалата во хулахопките..."играјте" ме забавувајте се. Или земете ме како столче за нозете кога гледате тв или ги лакирате ноктите.

На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
  8. misterija

Зачленет на:
    27 јануари 2016
    Мислења:
    741
    Допаѓања:
    613
    Изворно кажано од газдите на секси продавницата во Скопје, првата продавница со такви секси играчки што се отвори во Скопје а тоа е "Валијант".

9. Аркантос

Аркантос Romanticist

Зачленет на:
    23 август 2012
    Мислења:
    2,353
    Допаѓања:
    3,846
    Затоа што нема ништо чудно во садистички и мазохистичките нариви на човекот. Тие се природни.
    Не знам дали има академии, реков дека е добро да се има, затоа што сепак, сѐ што се прави без претходна обука, може да биде фатално.
    Зборуваме за употреба на вжештен восок, камшик, метални штипки, врзување... некој може да претера во границите...доколку не е доволно упатен.
    Во склоп со психијатриска болница?
    Добро бе деца... мене навистина ме загрижува фактот дека светов останува во раце на луѓе со затворени очи...
    Не сакам да мислам дека се раѓа модерно средновековие. НЕ САКАМ!

На malo и Big Berta им се допаѓа ова.
  10. misterija

Зачленет на:
    27 јануари 2016
    Мислења:
    741
    Допаѓања:
    613
    Јас само несакам а и неможам да замислам дека моите деца би можеле да водат садо -мазо секс. да бидат врзувани, тегнети, камшикувани..уфффффф..недај боже...ако сум заостаната ама не ми иде во глава.

Сподели: