1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Академија за убава болка

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од misterija, 7 февруари 2016.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Лесно е сега со интернетов и брза пошта, ќе си нарачаш и ќе ти дојде дома..само кој ќе ја прими поштата..хахаххаха ..се шалам;)
  Можеби треба да отвориме тема а можеби и веќе постои -дали ви е срам да влезете во секси продавница?...инаку браво за тебе што не ти е срам:)
   
 2. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Повели во мојата академија ќе ти покажам.
   
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Што се учи во твојата академија, како да си го заковаш патлакот!???:giggle
   
 4. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Се учи како да ти го заковам.
   
 5. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Да знаеше ти да коваш, тука немаше да се чаталиш:patos
   
 6. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Ех, знаеш јас тука колку се чаталам, секој ден седам 24/7, мене мистерија ме викаа. Важи праеме ја.
   
 7. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Боље тука да седи човек отколку во твојата академија на .......:rofl
   
 8. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Па не знам за тебе попе, јас си имам регуларни членови тука.
   
 9. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  :confused:попе?регуларни членови? Ништо не те разбирам и што има тоа врска со темата?
   
 10. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Убаво рекол ПАНТА РЕИ, читајте книги деца, ако не ќе работете во бамби.
   

Сподели: