Академија за убава болка

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Убаво рекол ПАНТА РЕИ, читајте книги деца, ако не ќе работете во бамби.
Оооооооф..мисле дека си позабавен лик и имаш смисол за хумор..ама ти си бил само еден сератор голем....блјак.
 

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
Оооооооф..мисле дека си позабавен лик и имаш смисол за хумор..ама ти си бил само еден сератор голем....блјак.
Ах, штом ти викаш дека немам хумор, тогаш стварно е така, дај плз кажи ми кој ќе тепа јувентус баерн реваншот да го уплатам.
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
732
611
103
Ах, штом ти викаш дека немам хумор, тогаш стварно е така, дај плз кажи ми кој ќе тепа јувентус баерн реваншот да го уплатам.
Прашај го Алтаирчо, он е по фудбалот..јас сум за понежен спорт.
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
43
9
1,018
40
"Мажот како сексуален роб
Жените повеќе ги воодушевува можноста мажот да им служи за извршување на домашните обврски, отколку да им пружи сексуално задоволство."
Нешто од интернет објавено во 10 сексуални фантазии по кои полудуваат жените. Од порано скав да пишам дека се ова не мора да завршува со секс и дека не е се во сексот. Дури не мора да има ни голотија, соблекување, а да има забава и задоволства.
Ако е некоја заинтересирана стојам на располагање за чистење, миење садови, чистење штикли, патики, чизми...слугување...
 

Дејви

Член со 30 казнени поени
10 март 2016
304
185
43
Ох каков прекрасен човек си ти што им услужува на жените.
 

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Јас мислам дека се зависи и од девојката ,а и од него, некогаш е интересно да се инпровизира , нормално се си има граница која и не е баш вкусно да се надмине .
(party)(party)(party)
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
43
9
1,018
40
Никој не пишал тука 2 години. Има ли некоја девојка да намине што сака да се забавува како Господарка со слуга, да ме зафркава и исмева како сака?!
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
43
9
1,018
40
Го нема членот што сакаше да лиже штикли и стопала, со него сигурно ке развиевме дискусија!
Интересно е што постојат луѓе кои треба како куче да ги врзеш на јаженце и да се ослободат од маката и да се почувствуваат убаво.
Баш сакам да сум врзан со јаженце за врат, може и со хулахопките да ме врзе и нема да зборувам додека не ми дозволи, ако треба и ќе лајам и во уста на сите четири ќе и ги носам чорапките, патиките, штиклите...пред нозе. Немора во Белград, може и овде