1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Академија за убава болка

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од misterija, 7 февруари 2016.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Оооооооф..мисле дека си позабавен лик и имаш смисол за хумор..ама ти си бил само еден сератор голем....блјак.
   
 2. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Ах, штом ти викаш дека немам хумор, тогаш стварно е така, дај плз кажи ми кој ќе тепа јувентус баерн реваншот да го уплатам.
   
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Прашај го Алтаирчо, он е по фудбалот..јас сум за понежен спорт.
   
 4. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  "Мажот како сексуален роб
  Жените повеќе ги воодушевува можноста мажот да им служи за извршување на домашните обврски, отколку да им пружи сексуално задоволство."
  Нешто од интернет објавено во 10 сексуални фантазии по кои полудуваат жените. Од порано скав да пишам дека се ова не мора да завршува со секс и дека не е се во сексот. Дури не мора да има ни голотија, соблекување, а да има забава и задоволства.
  Ако е некоја заинтересирана стојам на располагање за чистење, миење садови, чистење штикли, патики, чизми...слугување...
   
 5. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Ох каков прекрасен човек си ти што им услужува на жените.
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Јас мислам дека се зависи и од девојката ,а и од него, некогаш е интересно да се инпровизира , нормално се си има граница која и не е баш вкусно да се надмине .
  (party)(party)(party)
   
 7. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  Никој не пишал тука 2 години. Има ли некоја девојка да намине што сака да се забавува како Господарка со слуга, да ме зафркава и исмева како сака?!
   

Сподели: