Академија за убава болка

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Еее што нема да најдам на овој интернет:facepalm2 човекот е навистина чудно створење, што уште нема да му истекне!!
Пред две години во Београд била отворена академија за настран секс по име Болим те, каде професорите ги учат своите ученици за садо-мазо секс, како треба да се врзуваат, удараат, како да ги употребуваат сексуалните играчки и останати (за мене тешки глупости).
Зини земјо голтни ме:frantic
Многу бракови ке се спаселе ако се срушат табуата и убедувањата дека еден "образец"одговара на сите:eek:
CQp3aQdWEAAY34i.jpg-large.jpg
 
  • Like
Реакции: poslusen

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
И што е чудното овде? А уште побитно е, што е целта на темата и во кој правец да се очекува дискусија?
Го нема членот што сакаше да лиже штикли и стопала, со него сигурно ке развиевме дискусија!
Интересно е што постојат луѓе кои треба како куче да ги врзеш на јаженце и да се ослободат од маката и да се почувствуваат убаво.
 
  • Like
Реакции: poslusen

khz777

Староседелец
20 септември 2014
105
69
1,028
26
Argentina, Buenos Aires
Го нема членот што сакаше да лиже штикли и стопала, со него сигурно ке развиевме дискусија!
Интересно е што постојат луѓе кои треба како куче да ги врзеш на јаженце и да се ослободат од маката и да се почувствуваат убаво.
Мазохисти ?
 

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
Не мора да се мазохисти, едноставно се палат на добра штикла и рапава пета;) се шалам....но факт е дека колку луѓе на планетава земја , толку различни карактери:)
Добро, и шо сеа?
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
А бе не знам како се викаше емисијата.. Секој Понеделник беше на една америчка програма на она макс тевето кај дечко ми гледав.. Стварно не знам како беше одамна немам гледано :facepalm2 ама тоа луѓе страв да те фати.. Тешко водителката, скоро се сакаше да искуси..
Ја можам да разберам се ама да ја врзиш цела да виси надоле и да ја "задволува и неа и себе" ..
Еден пар па онлајн услуги вршеа.. Тоа ги палеше... Кога некој ќе посакаше да праат праеја.. Земаа пари. А бе ГоспоТ да чува. (facepalm)
Една па без чорапи секс не можеше да си замисли... Други па одеа у клубови за такви работи.. на секое сепаре на секоја маса.. ииха :patos:facepalm2
Има уште многу.. Ама ќе пишам друг пат. Овие работи се секси само до одредена мерка.. Кога ќе преминат граница можам да замислам колку е понижувачко и болно за една жена... Ууууу :ladno
 

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Зашо морам на академија да се запишам, јас по дома си го практикувам.
Па на академијава ке се усовршиш, незнам дали дипломи даваат само:rofl
Раскажи нешто де, сакаш камшици, да те врзуваат, бесат, дават, гњават.....може ке се најде на форумов некој да ти се придружи во играта:)