1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Академија за убава болка

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од misterija, 7 февруари 2016.

 1. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Еее што нема да најдам на овој интернет:facepalm2 човекот е навистина чудно створење, што уште нема да му истекне!!
  Пред две години во Београд била отворена академија за настран секс по име Болим те, каде професорите ги учат своите ученици за садо-мазо секс, како треба да се врзуваат, удараат, како да ги употребуваат сексуалните играчки и останати (за мене тешки глупости).
  Зини земјо голтни ме:frantic
  Многу бракови ке се спаселе ако се срушат табуата и убедувањата дека еден "образец"одговара на сите:eek:
  CQp3aQdWEAAY34i.jpg-large.jpg
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 2. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  И што е чудното овде? А уште побитно е, што е целта на темата и во кој правец да се очекува дискусија?
   
  На Аркантос му/ѝ се допаѓа ова.
 3. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Го нема членот што сакаше да лиже штикли и стопала, со него сигурно ке развиевме дискусија!
  Интересно е што постојат луѓе кои треба како куче да ги врзеш на јаженце и да се ослободат од маката и да се почувствуваат убаво.
   
  На poslusen му/ѝ се допаѓа ова.
 4. khz777

  khz777 Староседелец

  Зачленет на:
  20 септември 2014
  Мислења:
  105
  Допаѓања:
  68
  Мазохисти ?
   
 5. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Не мора да се мазохисти, едноставно се палат на добра штикла и рапава пета;) се шалам....но факт е дека колку луѓе на планетава земја , толку различни карактери:)
   
 6. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Добро, и шо сеа?
   
 7. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  И сегаааааа..ако имаш некоја скриена желба, ој си во Бг и запиши се на академијата..ете то;)
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 8. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  А бе не знам како се викаше емисијата.. Секој Понеделник беше на една америчка програма на она макс тевето кај дечко ми гледав.. Стварно не знам како беше одамна немам гледано :facepalm2 ама тоа луѓе страв да те фати.. Тешко водителката, скоро се сакаше да искуси..
  Ја можам да разберам се ама да ја врзиш цела да виси надоле и да ја "задволува и неа и себе" ..
  Еден пар па онлајн услуги вршеа.. Тоа ги палеше... Кога некој ќе посакаше да праат праеја.. Земаа пари. А бе ГоспоТ да чува. (facepalm)
  Една па без чорапи секс не можеше да си замисли... Други па одеа у клубови за такви работи.. на секое сепаре на секоја маса.. ииха :patos:facepalm2
  Има уште многу.. Ама ќе пишам друг пат. Овие работи се секси само до одредена мерка.. Кога ќе преминат граница можам да замислам колку е понижувачко и болно за една жена... Ууууу :ladno
   
 9. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Зашо морам на академија да се запишам, јас по дома си го практикувам.
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 10. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Па на академијава ке се усовршиш, незнам дали дипломи даваат само:rofl
  Раскажи нешто де, сакаш камшици, да те врзуваат, бесат, дават, гњават.....може ке се најде на форумов некој да ти се придружи во играта:)
   

Сподели: