1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Академија за убава болка

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од misterija, 7 февруари 2016.

 1. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Си имам кој да ми се придружи, не ми треба. Си вртам јас мистериозни пички.
   
 2. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Иииииииииииииииии...шо кажа..пу...:facepalm2
   
 3. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,132
  @misterija Може сака и 5ки со маски на лице.. Воууу
  Можда сака да го дере некоја со нож па после да го задоволи.. Леее. :patos
  Aма види можда ќе добиеш диплома или сертификат после може и ќе работиш со тоа.. Ќе задоволуваш жени :rofl
   
  На misterija му/ѝ се допаѓа ова.
 4. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Он не ги задоволува, само ги врти.:frantic
   
  На ●Untouchable° му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Auditore

  Auditore Староседелец

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  272
  Ама не ме праша на шо ги вртам.
   
 6. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  Едно сакам да знам, знае некој како се употребува ова? Имам некои идеи, ама некако многу мало ми изгледа за таква намена.
  CQp3aQdWEAAY34i.jpg-large.jpg
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.
 7. misterija

  misterija Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  27 јануари 2016
  Мислења:
  741
  Допаѓања:
  613
  Веројатно се лисици ама најубаво е да го прашач членот над тебе, тој се изјасни дека по дома си практикува садо мазо, лизни мазни...
   
 8. poslusen

  poslusen Корисник со 10 казнени поени

  Зачленет на:
  8 јануари 2016
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  9
  Мене ептен многу ми се допаѓа тоа, сепак до одредени граници. Ама сакам женска да ме врзе (може и со хулахопките за врат) и ќе лазам како куче...ако треба и ќе лајам.

  Еве ме. На мене мислевте?

  Може да ги испробате на мене?

  Добра штикла и мазна пета...а може и убави патичиња да ги мирискам, чизми, балетанчиња.
   
 9. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Мене повеќе ме загрижува моментот „Еее што нема да најдам на овој интернет“ - како да е ова нов моден тренд кој што се рекламира на интернет...
  И воопшто нема ништо чудно во тоа да има „академија“. Баш добра идеја, бидејќи во ваквите игри...човек лесно може да се занесе и да ја претера... па да заврши кобно.
  А дека се убави... не ме зезајте дека не се :)

  Идеите што ги имаш од глава, одма да си ги исфрлиш!
  И мене ми дојдоа истите веројатно, и ми смрзна крвта... :D
  Не се лисици.
   
  На malo и Big Berta им се допаѓа ова.
 10. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  Дефинитивно не се лисици. Зошто ти смрзна крвта? Којзнае што си замислил. :D
   
  На Аркантос и ●Untouchable° им се допаѓа ова.

Сподели: