Академија за убава болка

Auditore

Староседелец
4 мај 2012
284
272
663
Wherever you want me to be
Па на академијава ке се усовршиш, незнам дали дипломи даваат само:rofl
Раскажи нешто де, сакаш камшици, да те врзуваат, бесат, дават, гњават.....може ке се најде на форумов некој да ти се придружи во играта:)
Си имам кој да ми се придружи, не ми треба. Си вртам јас мистериозни пички.
 

●Untouchable°

Староседелец
24 август 2015
1,186
1,133
1,133
@misterija Може сака и 5ки со маски на лице.. Воууу
Можда сака да го дере некоја со нож па после да го задоволи.. Леее. :patos
Зашо морам на академија да се запишам, јас по дома си го практикувам.
Aма види можда ќе добиеш диплома или сертификат после може и ќе работиш со тоа.. Ќе задоволуваш жени :rofl
 
  • Like
Реакции: misterija

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
@misterija Може сака и 5ки со маски на лице.. Воууу
Можда сака да го дере некоја со нож па после да го задоволи.. Леее. :patos

Aма види можда ќе добиеш диплома или сертификат после може и ќе работиш со тоа.. Ќе задоволуваш жени :rofl
Он не ги задоволува, само ги врти.:frantic
 
  • Like
Реакции: ●Untouchable°

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
207
1,053
Еее што нема да најдам на овој интернет:facepalm2 човекот е навистина чудно створење, што уште нема да му истекне!!
Пред две години во Београд била отворена академија за настран секс по име Болим те, каде професорите ги учат своите ученици за садо-мазо секс, како треба да се врзуваат, удараат, како да ги употребуваат сексуалните играчки и останати (за мене тешки глупости).
Зини земјо голтни ме:frantic
Многу бракови ке се спаселе ако се срушат табуата и убедувањата дека еден "образец"одговара на сите:eek:
Отвори ја прикачената датотека 26506
Едно сакам да знам, знае некој како се употребува ова? Имам некои идеи, ама некако многу мало ми изгледа за таква намена.
CQp3aQdWEAAY34i.jpg-large.jpg
 
  • Like
Реакции: malo

misterija

Член со 30 казнени поени
27 јануари 2016
741
613
103
Едно сакам да знам, знае некој како се употребува ова? Имам некои идеи, ама некако многу мало ми изгледа за таква намена.
Отвори ја прикачената датотека 26527
Веројатно се лисици ама најубаво е да го прашач членот над тебе, тој се изјасни дека по дома си практикува садо мазо, лизни мазни...
 

poslusen

Староседелец
8 јануари 2016
40
9
1,018
36
Еее што нема да најдам на овој интернет:facepalm2 човекот е навистина чудно створење, што уште нема да му истекне!!
Пред две години во Београд била отворена академија за настран секс по име Болим те, каде професорите ги учат своите ученици за садо-мазо секс, како треба да се врзуваат, удараат, како да ги употребуваат сексуалните играчки и останати (за мене тешки глупости).
Зини земјо голтни ме:frantic
Многу бракови ке се спаселе ако се срушат табуата и убедувањата дека еден "образец"одговара на сите:eek:
Отвори ја прикачената датотека 26506
Мене ептен многу ми се допаѓа тоа, сепак до одредени граници. Ама сакам женска да ме врзе (може и со хулахопките за врат) и ќе лазам како куче...ако треба и ќе лајам.

Го нема членот што сакаше да лиже штикли и стопала, со него сигурно ке развиевме дискусија!
Интересно е што постојат луѓе кои треба како куче да ги врзеш на јаженце и да се ослободат од маката и да се почувствуваат убаво.
Еве ме. На мене мислевте?

Веројатно се лисици ама најубаво е да го прашач членот над тебе, тој се изјасни дека по дома си практикува садо мазо, лизни мазни...
Може да ги испробате на мене?

Не мора да се мазохисти, едноставно се палат на добра штикла и рапава пета;) се шалам....но факт е дека колку луѓе на планетава земја , толку различни карактери:)
Добра штикла и мазна пета...а може и убави патичиња да ги мирискам, чизми, балетанчиња.
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,353
3,846
1,153
Мене повеќе ме загрижува моментот „Еее што нема да најдам на овој интернет“ - како да е ова нов моден тренд кој што се рекламира на интернет...
И воопшто нема ништо чудно во тоа да има „академија“. Баш добра идеја, бидејќи во ваквите игри...човек лесно може да се занесе и да ја претера... па да заврши кобно.
А дека се убави... не ме зезајте дека не се :)

Едно сакам да знам, знае некој како се употребува ова? Имам некои идеи, ама некако многу мало ми изгледа за таква намена.
Отвори ја прикачената датотека 26527
Идеите што ги имаш од глава, одма да си ги исфрлиш!
И мене ми дојдоа истите веројатно, и ми смрзна крвта... :D
Веројатно се лисици ама најубаво е да го прашач членот над тебе, тој се изјасни дека по дома си практикува садо мазо, лизни мазни...
Не се лисици.
 
  • Like
Реакции: malo and Big Berta

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
207
1,053
Мене повеќе ме загрижува моментот „Еее што нема да најдам на овој интернет“ - како да е ова нов моден тренд кој што се рекламира на интернет...
И воопшто нема ништо чудно во тоа да има „академија“. Баш добра идеја, бидејќи во ваквите игри...човек лесно може да се занесе и да ја претера... па да заврши кобно.
А дека се убави... не ме зезајте дека не се :)


Идеите што ги имаш од глава, одма да си ги исфрлиш!
И мене ми дојдоа истите веројатно, и ми смрзна крвта... :D

Не се лисици.
Дефинитивно не се лисици. Зошто ти смрзна крвта? Којзнае што си замислил. :D