1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Членови кои го/ја следат Hkakashi

 1. Badgirl

  Староседелец, Женски, 25, од Najubaviot grad ------> SKOPJE :D
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Поени од трофеи:
  1,133
 2. Bum-Bum

  Истакнат Член, Женски, од Еден досаден град
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Поени од трофеи:
  423
 3. Davidovic

  Активен Член, Машки, 29
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  62
  Поени од трофеи:
  28
 4. emzzy

  Староседелец
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Поени од трофеи:
  1,123
 5. Foxboro

  Староседелец, Машки, од Pripyat, Ukraine
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  Поени од трофеи:
  693
 6. freak

  Староседелец, Женски, 22, од Битола
  Мислења:
  190
  Допаѓања:
  120
  Поени од трофеи:
  1,043
 7. Gemini

  Староседелец, Женски, од Wind Of Change
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  Поени од трофеи:
  1,153
 8. i_wanna_fly

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  649
  Допаѓања:
  848
  Поени од трофеи:
  1,093
 9. JaMi

  Староседелец, Женски, од во светот на бајките
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Поени од трофеи:
  1,683
 10. Kisserboy

  Староседелец, Машки, 24, од Битола
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Поени од трофеи:
  1,153
 11. kizzo

  Истакнат Член, Машки, од Скопје-Ченто
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  Поени од трофеи:
  93
 12. Marinna

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  117
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  643
 13. Rosana

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  499
  Поени од трофеи:
  1,063
 14. Snow

  Староседелец, Машки, од Марс
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Поени од трофеи:
  1,073
 15. Sofija...

  Истакнат Член, Женски, 23
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Поени од трофеи:
  363
 16. Trajche

  Староседелец
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Поени од трофеи:
  1,133
 17. МериСелест

  Староседелец, Женски
  Мислења:
  2,007
  Допаѓања:
  3,215
  Поени од трофеи:
  1,143