Добредојде на нови членови

MajkaMuNaMacko

Истакнат Член
3 декември 2020
1
1
101
36
Хелоу! Сум била поише од една година член на форумов а немам никогаш ништо пишано, мора да го средиме тоа. Имам искуство со други форуми, но овде сум нова. Се надевам ќе биде забавно ;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

girlwithfreckles

Нов член
23 февруари 2022
9
11
3
Здраво на сите!

Јас сум нов член на форумот. Не најдов поле за introduction yourself затоа пишувам овде.
Работам дигитален маркетинг и моментално користам форуми секаде низ светот најмногу во Австралија, луѓенца не сте свесни од моето влегување по форуми колку ми се смени животот и начинот на размислување. Бидејки навистина е потребно, многу луѓе барат совети, утехи, споделуваат лоши и добри работи. Едноставно БРАВО!

Затоа решив да дојдам баш на овој форум бидејќи долго време го разгледував , прочитав доста корисни работи, преубави теми и видов дека навистина постојат луѓе со бунтовен живот, луѓе што имаат што да споделат и луѓе кои знаат што сакаат!

Црнобело ми е омилен портал и сакам да ја искористам приликата да им се заблагодарам за форумот!
Thanks https://www.crnobelo.com/.

Со почит
girlwithfreckles
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Здраво на сите!

Јас сум нов член на форумот. Не најдов поле за introduction yourself затоа пишувам овде.
Работам дигитален маркетинг и моментално користам форуми секаде низ светот најмногу во Австралија, луѓенца не сте свесни од моето влегување по форуми колку ми се смени животот и начинот на размислување. Бидејки навистина е потребно, многу луѓе барат совети, утехи, споделуваат лоши и добри работи. Едноставно БРАВО!

Затоа решив да дојдам баш на овој форум бидејќи долго време го разгледував , прочитав доста корисни работи, преубави теми и видов дека навистина постојат луѓе со бунтовен живот, луѓе што имаат што да споделат и луѓе кои знаат што сакаат!

Црнобело ми е омилен портал и сакам да ја искористам приликата да им се заблагодарам за форумот!
Thanks https://www.crnobelo.com/.

Со почит
girlwithfreckles
Еве имало, само била во друг подфорум. Ја префрлив сега во правиот, фала. :)
Добредојде, се надевам ќе се читаме често. :wavespin
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: girlwithfreckles

kockakockica@

Истакнат Член
30 мај 2022
104
46
138
Добар ден на сите членови и екипата што работи на форумов.
Јас сум бивши член на форумов, а дали сум добредојдена не знам.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mnogo Bitno and Outrider