Чет муабети (ти реков-ми рече)

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Да сакам деца и тоа премногу, плус дечкар сум обожавам да си играм и да ги гњавам и тоа премногу.
Со господ напред да сме живи и здрави па се надевам дека ќе имам едно 3/4 дечиња. :D :)
Три-четвртини деца ? Аман бе :D
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Бежи бре педерчино једна !!

Замисли сценарио викторче да те оплоди за трето дете, настрана шо ќе земете субвенции - плодот ќе има препознатливи карактеристики - омилена храна сендвичи, ќе обожава да се вози со автобус во петок, ќе сака да дреме под палми и врби...убавини...можни се и еволутивни промени во склад со новите услови, наместо плунка ќе лачи лепак, за поефективно лепење плакати...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Big Berta and Makedonec

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Замисли сценарио викторче да те оплоди за трето дете, настрана шо ќе земете субвенции - плодот ќе има препознатливи карактеристики - омилена храна сендвичи, ќе обожава да се вози со автобус во петок, ќе сака да дреме под палми и врби...убавини...можни се и еволутивни промени во склад со новите услови, наместо плунка ќе лачи лепак, за поефективно лепење плакати...
Навистина черепот ти е претесен за тој твој канцероген мозок со метастази по цело тело, незнам само кога ке експлодираш ко атомска бомба!?
Навистина те жалам, ти не си крив, болеста е крива ама утешително нека ние на сите што си се родил без патлак и мадиња па неможеш никого да оплодиш т.с. осакатиш ...барем неможеш да се множиш!! Фала ти боже што еден е само ваков изрод.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: corki

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
37f065e5_UdTfs.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: diva orhideja

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Навистина черепот ти е претесен за тој твој канцероген мозок со метастази по цело тело, незнам само кога ке експлодираш ко атомска бомба!?
Навистина те жалам, ти не си крив, болеста е крива ама утешително нека ние на сите што си се родил без патлак и мадиња па неможеш никого да оплодиш т.с. осакатиш ...барем неможеш да се множиш!! Фала ти боже што еден е само ваков изрод.

Тоа е таа социопатија која не остава простор за изненадување :kafe
Воопшто не е чудно што партиските `активисти` ги радува смртта на мали девојчиња, дечки претепани до смрт или работнички умрени во инвестицискиот рај...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Big Berta

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Че си набиваш комплекси... ко си го преценил човештвото шо цапа во Македонија.
 

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,405
5,905
1,683
Disco
Че си набиваш комплекси... ко си го преценил човештвото шо цапа во Македонија.

Ваквите не се некој репрезент на човештвото, 1 од 200 е психопат а 1 од 25 социопат, работата е што се повеќе експонирани од нормалната раја :) цело време ги има на ТВ и по медиуми па се стекнува погрешен впечаток дека се мнозинство...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Тоа е таа социопатија која не остава простор за изненадување :kafe
Воопшто не е чудно што партиските `активисти` ги радува смртта на мали девојчиња, дечки претепани до смрт или работнички умрени во инвестицискиот рај...
Во време на СДСМ не се умираше , а сите што чекаа за операција во странство веднаш беа праќани таму и најбитно од се никој не умираше.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Навистина черепот ти е претесен за тој твој канцероген мозок со метастази по цело тело, незнам само кога ке експлодираш ко атомска бомба!?
Навистина те жалам, ти не си крив, болеста е крива ама утешително нека ние на сите што си се родил без патлак и мадиња па неможеш никого да оплодиш т.с. осакатиш ...барем неможеш да се множиш!! Фала ти боже што еден е само ваков изрод.
Псс, ти не го опиша него туку ги опиша тие како тебе и виктор и останати лудаци кои си лапаат платичка за лежење, само затоа што имале нешто што паметните го немаат.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider