Чет муабети (ти реков-ми рече)

Viktor k

Староседелец
4 мај 2012
827
537
1,103
34
Скопје
Кој комеди човече се собрале денес пред министерство за да се бунат дека екстерното било на заокружување :rofl. Па идни бруцоши ве молам да не се запишувате на факултет затоа што на скоро сите факултети испитие и колквуми ви се на заокружување така што да ве разочарам уште од сега 35 прашања на заукрушување ја решават вашата оценка , а реформите во образованите ги кочите сами за туѓи интереси.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Викторе другар оди до најблискиот сладоледџија зимај секој ден по 2 сладоледи од чокалади и ванила, че ти плаќам месечно по 700-800 денари.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Глупи бруцоши...деца без приоритет и желба за јак доживљај.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Altaïr

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Ме интересира дали му дале на "другите" сладоледи или само му се пулеа?
Па, веројатно сите добиле, еве поупатениве - Виктор, Орхидејата, Цорки/Чорки/Ќорки...како и да се чита, нека кажат. Тоа таму е нели демократска фамилија, споделуваат доживувања.
И име на сладоледот, плс. Магнум ли е, Бест ли е, Родео ли е...ме потепа неизвесност.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider and Struggler

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,120
1,683
Правилото е променето
12. Ве молиме вашите потписи да бидат во најмногу два реда, со големина на буквите (size) = 2, со нормален стил на букви (без bold, italic, underline, strikethrough) и со најмногу 10 големи (capital) букви. Во потписот не смее да се употребуваат бои, слики, емот-икони, како и линкови кон други вебсајтови (освен со дозвола на администраторите на „Црнобело форум“ ).
http://forum.crnobelo.com/help/terms
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Па, веројатно сите добиле, еве поупатениве - Виктор, Орхидејата, Цорки/Чорки/Ќорки...како и да се чита, нека кажат. Тоа таму е нели демократска фамилија, споделуваат доживувања.
И име на сладоледот, плс. Магнум ли е, Бест ли е, Родео ли е...ме потепа неизвесност.
Виктор добил два. Два магнума со дупло чоколадо. А Орхидеја и Чорки лижеле еден ист, сладолед нели, да не бидам погрешно сфатен. :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider