Даниел Кајмакоски - искрен или позер?

-•Lil Lamb•-

Баниран
27 февруари 2012
74
48
318
31
Како шо те гледам на сликава, се повеќе и повеќе мислам дека си во право.
Немој да ме гледаш многу, така бившиот ми дечко гледал па се заљубил, налет... (На крај му раскинав, многу нападен и некако досаден ми беше)
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Немој да ме гледаш многу, така бившиот ми дечко гледал па се заљубил, налет... (На крај му раскинав, многу нападен и некако досаден ми беше)
Мафни ги тие досадни нападни, еве со мене фати се, со мене имаш иднина. Јас и ти имаме многу заеднички работи, еве на пример во слободно време заедно ќе го мразиме Кајмакоски.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991

-•Lil Lamb•-

Баниран
27 февруари 2012
74
48
318
31
Каде е таа дотиЌната МИссШкенди, да ја рашљакам тука, она мене опомени ќе ми давала... Абе ајде(facepalm) А зошто? затоа што имам свое мислење? Ви се молам.
 

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,448
9,155
1,683
Кушкундалево
Каде е таа дотиЌната МИссШкенди, да ја рашљакам тука, она мене опомени ќе ми давала... Абе ајде(facepalm) А зошто? затоа што имам свое мислење? Ви се молам.
Рашљакај ја де, тука е. Шо и` се мислиш. Она ќе ти давала ТЕБЕ опомени.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: melpomena and Lady*

Lady*

Староседелец
1 април 2012
1,965
6,158
1,133
:rofl
МиссШкенди јави се!! Да не бидеш рашљакана!!
А и имам предлог темава да оди во канта затоа што е невидени глупости :)
Слично на ова:
Дали Лукијан е срамежлив или лажно се прави?
Дали Илма има бркови или лажно си ги прави?
Дали Тамара е емотивна толку многу или лажно се прави? ..за да бидат популарни де
 
Последна промена:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991 and Iris*

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Знае да пее само странски песни за наши не го бива а и глуми странец донекаде донекаде и сака како Тоше да биде мене лично не ми се свиѓа
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
Знае да пее само странски песни за наши не го бива а и глуми странец донекаде донекаде и сака како Тоше да биде мене лично не ми се свиѓа
Даниел има убав нежен чист глас,никого не го глуми,и ако тебе не ти се допаѓа,твој проблем,а овде да оговараме некого мислам дека не е културно.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Даниел има убав нежен чист глас,никого не го глуми,и ако тебе не ти се допаѓа,твој проблем,а овде да оговараме некого мислам дека не е културно.
добро не напаѓај одма свое мислење дадов:D
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
добро не напаѓај одма свое мислење дадов:D
Ок немав намера да те нападнам,само знам дека и Тоше кога првпат се појави немаше некои добри коментари од народов,затоа да се оградиме од омаловажување на некој кој не го заслужува тоа.