1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Даниел Кајмакоски - искрен или позер?

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Glory, 16 февруари 2014.

 1. Marcello

  Marcello Староседелец

  Зачленет на:
  17 декември 2014
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  52
  Гледам има кампања добра за евровизијава.
  Треба фановиве да му ја довршат приказната од спотот и некој од нив ќе може да добие карта за на Евровизија полуфинале кога ќе пее он.
  http://danielkajmakoski.mk/complete-the-story/

  A има и песна заедно со Бобо од Бугарија и Блекстрит
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: