UGG чизми

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
Мене имево на кодон (триплет аминокиселини UGG) ми личи :giggle
A слатки се, и супер се за удобна варијанта низ град : )
 
  • Like
Реакции: Accy

Fiona

Староседелец
16 февруари 2012
17
17
603
Имам еден пар и мене лично ми се екстра удобни и перфектни за до школо и натака - навака. Не се согласувам дека изгледаат како папучи. Доколку се има умешност, може да се изведат прекрасни секојдневни комбинации. И да, нешто што ме зачуди е дека не пропуштаат вода.:cool:
 

Ана-Каренина

Староседелец
25 февруари 2012
998
1,749
1,093
Мене имево на кодон (триплет аминокиселини UGG) ми личи :giggle
A слатки се, и супер се за удобна варијанта низ град : )
Кај ти текна, ме пресмеа.:D

Јас не би ги носела затоа што мене ми се грди, ме потсеќаат на пандофли за низ дома.:D
 

Lovely*-*

Староседелец
27 мај 2012
230
164
1,043
29
Ohrid
kimmyqueen98.tumblr.com
Ако сакате да купите, купите оригинал! Има и по 1500 одма ке ви се одлемат + ѓонот не е цврст и ке ви се искриви цела нога ! Инаце оригинал се по 180,200,350,500 евра :sram
 

Sofija...

Истакнат Член
23 ноември 2012
256
358
363
24
Навистина се слатки но искрено вакви не се за мене уште од прво облакање лом ке ги направам.:|