1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

UGG чизми

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Selma, 11 ноември 2012.

 1. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Имам еден пар,понекогаш ги носам :)
   
 2. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  погрдо нешто здравје (puke)
   
 3. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Мене имево на кодон (триплет аминокиселини UGG) ми личи :giggle
  A слатки се, и супер се за удобна варијанта низ град : )
   
  На Accy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Fiona

  Fiona Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  17
  Имам еден пар и мене лично ми се екстра удобни и перфектни за до школо и натака - навака. Не се согласувам дека изгледаат како папучи. Доколку се има умешност, може да се изведат прекрасни секојдневни комбинации. И да, нешто што ме зачуди е дека не пропуштаат вода.:cool:
   
 5. Ана-Каренина

  Ана-Каренина Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  998
  Допаѓања:
  1,749
  Кај ти текна, ме пресмеа.:D

  Јас не би ги носела затоа што мене ми се грди, ме потсеќаат на пандофли за низ дома.:D
   
 6. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Ако сакате да купите, купите оригинал! Има и по 1500 одма ке ви се одлемат + ѓонот не е цврст и ке ви се искриви цела нога ! Инаце оригинал се по 180,200,350,500 евра :sram
   
 7. Sofija...

  Sofija... Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 ноември 2012
  Мислења:
  256
  Допаѓања:
  358
  Навистина се слатки но искрено вакви не се за мене уште од прво облакање лом ке ги направам.:|
   
 8. Sakura Haruno

  Sakura Haruno Нов член

  Зачленет на:
  23 јануари 2013
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  1
  imam 3 para inace preubavi se :mstickle
   
 9. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  АА овие ги обожавам имам над 5 пара (inlove)
   
 10. The_countess

  The_countess Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 јуни 2012
  Мислења:
  441
  Допаѓања:
  547
  Вакви само по дома си носам. :patos
   

Сподели: