Serie A & Coppa Italia, 2015/16

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Со Аталанта играат, и таму може х да биде, ај да не ги потценуваме толку :zelen
Може да се проба и така јас не уплаќам којзнае колку пари, можно е и Х, можно е и да изгубат. Јас досега обично на голови ги играв Италијанциве ама отсега ќе сменам. :)
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Може да се проба и така јас не уплаќам којзнае колку пари, можно е и Х, можно е и да изгубат. Јас досега обично на голови ги играв Италијанциве ама отсега ќе сменам. :)
Да си учиш да си читаш за Милан во слободно време, да имаш што повеќе да пренесеш на следните поколенија :zelen
Ете и Македонац мислам дека е печен да го донесеме на наша страна... :zelen
 
  • Like
Реакции: Altaïr

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Да си учиш да си читаш за Милан во слободно време, да имаш што повеќе да пренесеш на следните поколенија :zelen
Ете и Македонац мислам дека е печен да го донесеме на наша страна... :zelen
Има што да се пренесе, ехее колку тимови имам сменето. :)
Иначе утре ако фатам, доаѓам и те частам. :)
 
  • Like
Реакции: Хоуп*

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
@Makedonec те гледам си читкаш во темава, имаш некој тим од тука и се срамиш да кажеш, или во потрага си?
Ако си во потрага да ти најдеме некое тимче ко за тебе :zelen
Ти што мислиш за кое тимче сум? :-D