1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Rihanna (Ријана)

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од WomanInRed, 5 март 2012.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218

  Најновото од Ријана :)
  Видеото ќе биде прикажувано за време на настапите на Coldplay на нивната претстојна турнеја
  Спотов е живи глупости.
   
  На 9gagger му/ѝ се допаѓа ова.
 2. 9gagger

  9gagger Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 април 2012
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  155
  Од мала сум голем фан на Ријана:)
  Сите песни и ги знам... и скоро сите ми се омилени:rofl
  Но еве дел;)   
  На Ludaca му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
   
  На Scars и WomanInRed им се допаѓа ова.
 4. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Ме превари, баш сега мислев да ја постирам песнава .:)
  Одличен спот.
   
  На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
 6. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079


   
  На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Од поновите песни ми се допаѓа

   
  На WomanInRed и Coelho им се допаѓа ова.
 8. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  не ми се свиѓат воопшто..не е мој тип:D
   
  На Marick14 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Ајде малку слики; Ријана во новото издание на Харперс Базар (Harper's Bazaar). Има многу слики, но оваа (и уште 1-2) најмногу ми се допаднаа.

  [​IMG]
   
  На Natenceto и WomanInRed им се допаѓа ова.
 10. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218

  Новата. :sreken
   
  На Coelho му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: