Rihanna (Ријана) | Црнобело Форум

Rihanna (Ријана)

WomanInRed

Староседелец
15 февруари 2012
1,324
3,218
1,123
Најновото од Ријана :)
Видеото ќе биде прикажувано за време на настапите на Coldplay на нивната претстојна турнеја
Спотов е живи глупости.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 9gagger

9gagger

Истакнат Член
9 април 2012
112
155
143
Од мала сум голем фан на Ријана:)
Сите песни и ги знам... и скоро сите ми се омилени:rofl
Но еве дел;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ludaca

Scars

Староседелец
17 февруари 2012
2,229
3,538
1,143
 

Coelho

Староседелец
2 април 2012
287
493
663
Скопје
Ајде малку слики; Ријана во новото издание на Харперс Базар (Harper's Bazaar). Има многу слики, но оваа (и уште 1-2) најмногу ми се допаднаа.

 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Natenceto and WomanInRed