1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
9gagger
Последна активност:
15 март 2014 во 16:10
Зачленет на:
9 април 2012
Мислења:
112
Допаѓања:
155
Поени од трофеи:
143
Пол:
Женски
Роденден:
мај 10

Сподели:

9gagger

Истакнат Член, Женски

Never let the fear of striking out, keep you from playing the game. (: 23 мај 2012

9gagger последен пат беше виден/а како:
15 март 2014