1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Marvel Heroes (MMORPG)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Solstice, 4 јуни 2013.

 1. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Нема да можу ја од овј ПЦ да гу играм, ке мора да гу играм од друг:place . Иначе ја сам потпишан Hkakashi исто како туј. И ја га избра Daredevil па натамо ке собирамо поенчиња за други. Од сви омилен ми е Iron Man и Human Torch :D
   
 2. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Аман бе вчера испадна играта .. глеам типци по 21ви лвл .. ц ц :D
   
 3. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Skidrash ми е името,инаку ја играм Thing сеа за сеа,ми падна и costume за него,и се уходав. 13ти левел сум инаку :)
   
 4. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Ја сам Hkakashi и 16 левел сам. Зема га за почетак Daredavil-а, а после ми се падна Hawkeye. Hawkeye у почетак ми беше глуп, ама сг га надогради и си е суперишка бе. Срце е :p
   
 5. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Другари до куде стигнасте, ја до 26 левел. Овија днови апгрејтирасмо се на нов пач имаше и некои проблеми а у. Имаше и ролбек такој да ако сте се укључувале послеѓни 24 сата, тј прогрес што сте га направиле ке га изгубите :( . Али има овј викенд едн куп бустови и за дропови и за експириенс. Има и около 400G гратис ^^
   
 6. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Го играте чудово уште ? :D
   
 7. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ама а направиле....и со 7-мица и па коче....|-( ногу мутаво а направиа...
   
 8. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Го игра уште некој чудово, моментално го симнувам...
   
 9. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Јас и @existence .. редовни сме :D Утре ќе ставаат пач, ќе го пуштаат Веном.
   
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Ја симнав, но денеска ќе ја пуштам треба пачеви да се инсталираат. И како што гледаш Mjolnir ми е никот веројатно Thor би го играл или евентуално бруто сила Hulk. :D

  Него ме интересира, може да се сретнеме негде во играва, сервери има повеќе или е еден?
  Што е целта на играва, левелирање?
   
  #20 Struggler, 19 декември 2014
  Последна промена: 19 декември 2014

Сподели: