1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Marvel Heroes (MMORPG)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Solstice, 4 јуни 2013.

 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Онлајн игра .. нема цел :D креваш 60ти, земаш опрема. Колку повеќе херои на 60ти левел, толку повеќе XP за секој нареден. Сега ставија и Raid-ови .. значи повеќе собирање опрема. Јас сум mihovkris таму. За сервери не знам како е, ама најчесто сите се на еден.
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Фала, но ми се смачи ебаго чекав чекав, споро иде 5 саати пуштено одвај 40% и толку насобрав негативна енергија што веќе ја спуштам Metro 2033. :D
   
 3. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Имаш во опции да смениш сервер. Од другиот оди побрзо : )
   
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  Сигурно од тука никој не ја игра играва, али трејлеров си вреди за сите пари !!
  Hype level over 9000!
   

Сподели: