Marvel Heroes (MMORPG)

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Ја симнав, но денеска ќе ја пуштам треба пачеви да се инсталираат. И како што гледаш Mjolnir ми е никот веројатно Thor би го играл или евентуално бруто сила Hulk. :D

Него ме интересира, може да се сретнеме негде во играва, сервери има повеќе или е еден?
Што е целта на играва, левелирање?
Онлајн игра .. нема цел :D креваш 60ти, земаш опрема. Колку повеќе херои на 60ти левел, толку повеќе XP за секој нареден. Сега ставија и Raid-ови .. значи повеќе собирање опрема. Јас сум mihovkris таму. За сервери не знам како е, ама најчесто сите се на еден.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Struggler

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Онлајн игра .. нема цел :D креваш 60ти, земаш опрема. Колку повеќе херои на 60ти левел, толку повеќе XP за секој нареден. Сега ставија и Raid-ови .. значи повеќе собирање опрема. Јас сум mihovkris таму. За сервери не знам како е, ама најчесто сите се на еден.

Фала, но ми се смачи ебаго чекав чекав, споро иде 5 саати пуштено одвај 40% и толку насобрав негативна енергија што веќе ја спуштам Metro 2033. :D
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Фала, но ми се смачи ебаго чекав чекав, споро иде 5 саати пуштено одвај 40% и толку насобрав негативна енергија што веќе ја спуштам Metro 2033. :D
Имаш во опции да смениш сервер. Од другиот оди побрзо : )
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Сигурно од тука никој не ја игра играва, али трејлеров си вреди за сите пари !!
Hype level over 9000!