Cinema 4D креации (ваши креации, дискусии, совети...)

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Moра ова го пробам/научам :D
Само да заврши месецот да имам брз нет.

За 4 дена е супер, натаму сѐ подобри и подобри ќе правеш. Продолжи само!
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Snow

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Moра ова го пробам/научам :D
Само да заврши месецот да имам брз нет.

За 4 дена е супер, натаму сѐ подобри и подобри ќе правеш. Продолжи само!
Не е баш лесно за работење.. мене ми требаа 5 часа можеби и повеќе да го научам.. ЈутЈуб ми пеше спонзор хаха :D.. од него учев :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma and JaMi

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Ако сака некој да му направам слика/лого/потпис нека ме контактира во Приватна Порака..:):cool:

Еве за тие што коментираа на темава и направив потписи за форумов :)..
За Hip.Hop_MKD неможев да направам бидејќи му е голем никот..
coelho.png
freak.png
sarah.png
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
Секоја чест братче. :)
P.S. ако не ти е тешко и на мене направи потпис како твојот. (бојата сина нека биде) :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Snow

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Ти направив уште кога ми рече, но заборавив да го ставам(мислев на потписот да го ставам овде :rofl)
Еве :D
knife.png
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
  • Ми се допаѓа
Реакции: Snow