1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Cinema 4D креации (ваши креации, дискусии, совети...)

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од Snow, 29 април 2012.

 1. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Се надевам дека ти се допаѓа...
   
  На важна му/ѝ се допаѓа ова.
 2. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Се разбира дека ми се допаѓа :)
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Еве еден аватар/едно лого незнам како да го наречам за важна :D
  avatarrgjhdyjd.png
   
  На важна му/ѝ се допаѓа ова.
 4. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Вади се програмчиќ. :) Мора да се проба :)
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Moра ова го пробам/научам :D
  Само да заврши месецот да имам брз нет.

  За 4 дена е супер, натаму сѐ подобри и подобри ќе правеш. Продолжи само!
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Не е баш лесно за работење.. мене ми требаа 5 часа можеби и повеќе да го научам.. ЈутЈуб ми пеше спонзор хаха :D.. од него учев :D
   
  На Selma и JaMi им се допаѓа ова.
 7. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ако сака некој да му направам слика/лого/потпис нека ме контактира во Приватна Порака..:):cool:

  Еве за тие што коментираа на темава и направив потписи за форумов :)..
  За Hip.Hop_MKD неможев да направам бидејќи му е голем никот..
  coelho.png
  freak.png
  sarah.png
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 8. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Секоја чест братче. :)
  P.S. ако не ти е тешко и на мене направи потпис како твојот. (бојата сина нека биде) :)
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ти направив уште кога ми рече, но заборавив да го ставам(мислев на потписот да го ставам овде :rofl)
  Еве :D
  knife.png
   
 10. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Фала многу друже. :) За ова честам кафе. :kafe
   
  На Snow му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: