Cinema 4D креации (ваши креации, дискусии, совети...)

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
SA Hosting ми порачаа лого па и направив... знам дека сите логоа се исти, но.. имам пробано секако овака најдобро излеваат :) :gladen
ijqfm.png
 

Ivan4e

Нов член
2 март 2012
10
5
3
И за мене :D Нека пишува Ивана со сина или зелена боја :D
 

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,376
1,875
1,123
Wow, ѕвер си еј :D
Не знам што да кажам, супер се сите..
Алал да ти е :)