1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Cinema 4D креации (ваши креации, дискусии, совети...)

Дискусија во форумот 'Дизајни' започната од Snow, 29 април 2012.

 1. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Хаха немора друже... Немам работа, затоа правам :D
   
  На The Tramp му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  SA Hosting ми порачаа лого па и направив... знам дека сите логоа се исти, но.. имам пробано секако овака најдобро излеваат :) :gladen
  [​IMG]
   
 3. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
  А за мене да напраиш едно Тина :D Нека биде сина боја :cool:
   
  На *Anna, Ivan4e и Snow им се допаѓа ова.
 4. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Еве :)
  tina.png
   
  На *Anna, Ivan4e и КрисТина К. им се допаѓа ова.
 5. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Snow ако не ти е мака направи ми и на мене потпис со сина боја :)
   
 6. Ivan4e

  Ivan4e Нов член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  5
  И за мене :D Нека пишува Ивана со сина или зелена боја :D
   
 7. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Утре ќе би направам ме мрзи сега :sram
   
 8. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  Wow, ѕвер си еј :D
  Не знам што да кажам, супер се сите..
  Алал да ти е :)
   
 9. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Ви направив дечки не се секирајте хахаха..
  Забравен случај сум.. Ако инсталирам пак Cinema 4D ќе ви направам на сите :D
   
 10. tehnog

  tehnog Староседелец

  Зачленет на:
  10 август 2012
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  7
  Баш интересни креации, Браво за Snow.Еве и од мене една креација.
  [​IMG]

  [​IMG]

  [​IMG]
   
  На Snow, Wild.One и Selma им се допаѓа ова.

Сподели: