1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сте тренирале до сега

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Jack123, 29 јули 2016.

 1. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Само ракомет. Од 6-то одделение па некаде до кај 8-мо. Имав чест тренер да ми биди крилото на РК Пелистер, Златко Димитровски.
   
 2. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  389
  Допаѓања:
  134
  Вежбам пилатес,многу повише се раздвижува телото отколку со фитнес.Несакам воопшто фитнес,плаќам за справи-например справа точак и лента,а дома имам точак што си го возам во природа.
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Пливање,карате,одбојка,тенис
   
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
  Балет, пливање, ракомет
   

Сподели: