Што сте тренирале до сега

Thrashbt

Староседелец
6 октомври 2012
233
86
1,038
26
Битола
Само ракомет. Од 6-то одделение па некаде до кај 8-мо. Имав чест тренер да ми биди крилото на РК Пелистер, Златко Димитровски.
 

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
135
1,053
23
Вежбам пилатес,многу повише се раздвижува телото отколку со фитнес.Несакам воопшто фитнес,плаќам за справи-например справа точак и лента,а дома имам точак што си го возам во природа.