Што сте тренирале до сега

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,212
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Од тие кутек што јадат си?
Ајде не бегај на другата страна нема да се тепаме,кафе ке пиеме
па хаха сама се нокаутирам со вреќата хаха. Чим е за кафе нема да бегам :)
 
  • Like
Реакции: Aristokrat