1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сте тренирале до сега

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Jack123, 29 јули 2016.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  а ногумет? :D И кога тоа си тренирал џудо? :)
   
 2. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Порано млада дамо иам и диплома :)
   
 3. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  не знаев извини, сега значи ако те видам во град ќе си бегам на другиот тротоар за секој случај :)
   
 4. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Па ти кик боксерка долги години не би требала да се плашиш од обичен џудиста
   
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  Цела сум со модрици кај и да мавнам боли па затоа поарно да си се плашам :D
   
 6. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Од тие кутек што јадат си?
  Ајде не бегај на другата страна нема да се тепаме,кафе ке пиеме
   
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  па хаха сама се нокаутирам со вреќата хаха. Чим е за кафе нема да бегам :)
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Врека со пари?
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  камо среќа да беше таква
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  Од 2ра во 3та , па многу финансиски сме моќни па затоа :D;)
   

Сподели: