1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што сте тренирале до сега

Дискусија во форумот 'Спорт' започната од Jack123, 29 јули 2016.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,278
  леле хаха страшно место напред да одите вие назад се враќате
   
 2. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  Нема напред во нашава ми не ти државичка во ништо ,а во спортот ИЧ ,па тоа не е од сега , гледаш и сама нема успех во ништо , тоа се се сведува на шалабајзерска работа во која е умешана така малце повеќе политиката , како ќе лапаат иначе :cool:
  Во целата ситуација се правам за самиот себе , за да бидеш сајла сака да си инат , за другото сум свесен веќе 10 г уназад ,а и сите останати :D;)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MATEJA

  MATEJA Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  29 мај 2014
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  247
  veke osum godini kosaraka kako treniram i dodeka sum ziva ne se otkazuvam od nejze.
   
 4. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,749
  Допаѓања:
  769
  Сигурно планираш и на 70-80 години да тренираш ,замисли :svirka
   
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,485
  Допаѓања:
  3,760
  Моментално тренирам боење на црнобело форум во incognito.
   
 6. Миции

  Миции Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2016
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Играорнаа :):)
   
 7. Mameha

  Mameha Староседелец

  Зачленет на:
  9 јуни 2013
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  Ракомет, кошарка, одбојка.
   
  На Kisserboy и Mnogo Bitno им се допаѓа ова.
 8. Црвенокосата девојка

  Зачленет на:
  28 август 2016
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  1
  Одбојка
   
  На Mnogo Bitno му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Filip Milosevski

  Filip Milosevski Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јануари 2016
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  1
  Сквош, веровали или не! :D
   
 10. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  692
  Карате колку без ич, модерен танц, зумба :igra
   

Сподели: