Што сте тренирале до сега

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
Нема напред во нашава ми не ти државичка во ништо ,а во спортот ИЧ ,па тоа не е од сега , гледаш и сама нема успех во ништо , тоа се се сведува на шалабајзерска работа во која е умешана така малце повеќе политиката , како ќе лапаат иначе :cool:
Во целата ситуација се правам за самиот себе , за да бидеш сајла сака да си инат , за другото сум свесен веќе 10 г уназад ,а и сите останати :D;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: escape

MATEJA

Член со 30 казнени поени
29 мај 2014
280
247
353
veke osum godini kosaraka kako treniram i dodeka sum ziva ne se otkazuvam od nejze.
 

Achernar

Староседелец
31 август 2013
2,564
3,840
1,153
Моментално тренирам боење на црнобело форум во incognito.