Што последно си купивте?

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743
Јас од татко ми сега зедов..
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and The Tramp

mAcIkA

Истакнат Член
14 февруари 2012
382
516
393
јас ако земам да си купувам ,че имам само за бонбонче од 1 денар,да не се моите...:)вчера мајками ме части фармерки и блузичка:nasmevka
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: bubili and Dee Dee

Marrie

Староседелец
13 февруари 2012
509
803
693
Последно вчера несквик чоколада :) денес не сум излезена од дома :D