1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Lorejn
Последна активност:
29 август 2012 во 22:19
Зачленет на:
15 февруари 2012
Мислења:
66
Допаѓања:
82
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски

Сподели:

Lorejn

Полноправен Член, Женски

200ka, jej :P 15 февруари 2012

Lorejn последен пат беше виден/а како:
29 август 2012