Што последно си купивте?

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Според насловот,јасно е за што треба да се пишува во темава.

Јас последно си купив капут и бело зимско џемперче :wub
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,933
743