Што последно си купивте?

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Уште книги да збираат прашина дури да допрочитам тоа што ми има останато.
Вчера ја земав Говорот на телото, а денес се навратив да ја доземам Достоевски и Мекдоналдс од Венко Андоновски пошто ми се виде интересна вчера и не можев да ја заборавам, иако е повеќе анализа.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Парфем и виткач за трепки пошто ми се долги и се виткаат во непосакувана насока, па очите ми изгледаат помутаво одошто се.
Плот твист: не допира виткачот баш до тие 4-5 трепки на надворешниот агол на окото. :^)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Се придружив на сектата и земав iPhone 12, нек иде. Не ми се допаѓа сини само што им беа останати пошто сум човек што сака црно (евентуално бело, ако нема црно), ама Боже мој, има маски, не се пропушташе понудата.
1637960242276.png
Ама стварно е најружна бојава од сите, дури и црвената ми е поубава.