1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што последно си купивте?

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од Mila Kunis, 19 февруари 2012.

 1. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  @Saladin не би да те разочарам ама од елајџа во последно време многу поплаки читам и слушам. Јесте да секое парче денес е своја приказна затоа што се произведени во истите квартови во некој кинески подрум, се надевам ќе ти се угоди.
   
  На Saladin му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Читав ривјуа и видеа за овој модел посебно, сите што правеа споредби меѓу овој, едино Самсунг Прајмот му парираше. Ги избегнував директните застапници да ги читам (LG Samsung) туку одев на понеутрални веб сајтови. Оттаму вадев заклучок што има фалинка а што е добро за телефонот. Сеа у електроника ти е као да играш лотарија - никад не си сигурен 100%. Сеа за сеа е ок, сем што не сум навикнат да полнам телефон во рок помал од 36 часа. :zelen
   
 3. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Сликава. To be fair, ми ја купија...ама си подмочнав колку фино се вклопи. :igra
  IMG_20150825_120438.png
   
  На Saladin, Mnogo Bitno и JaMi им се допаѓа ова.
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  3 wormholes to 3 different worlds.
  Или по нашки - 3 литературни парчиња. 2 од Или-или и едно од Табернакул
  1. Г-дур - Тамара Јолевска Попов
  2. Дневник - Геза Чат
  3. Не дај ми никада да одем - Казуо Ишигуро.
   
 5. Од друга перспектива

  Од друга перспектива Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  22 јануари 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  18
 6. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
 7. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  Сникерс :cool:
   
  На Tantara му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,736
  Допаѓања:
  767
  Портокали,;) мњам
   
 9. Tantara

  Tantara Староседелец

  Зачленет на:
  31 октомври 2013
  Мислења:
  456
  Допаѓања:
  691
  [​IMG]
  неколку и сјај за усни :) :wub
   
 10. Pisces

  Pisces Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 јули 2016
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  40
  Купачи:D
   
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: