Што последно си купивте? | Црнобело Форум

Што последно си купивте?

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,447
9,155
1,683
Кушкундалево
@Saladin не би да те разочарам ама од елајџа во последно време многу поплаки читам и слушам. Јесте да секое парче денес е своја приказна затоа што се произведени во истите квартови во некој кинески подрум, се надевам ќе ти се угоди.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
@Saladin не би да те разочарам ама од елајџа во последно време многу поплаки читам и слушам. Јесте да секое парче денес е своја приказна затоа што се произведени во истите квартови во некој кинески подрум, се надевам ќе ти се угоди.
Читав ривјуа и видеа за овој модел посебно, сите што правеа споредби меѓу овој, едино Самсунг Прајмот му парираше. Ги избегнував директните застапници да ги читам (LG Samsung) туку одев на понеутрални веб сајтови. Оттаму вадев заклучок што има фалинка а што е добро за телефонот. Сеа у електроника ти е као да играш лотарија - никад не си сигурен 100%. Сеа за сеа е ок, сем што не сум навикнат да полнам телефон во рок помал од 36 часа. :zelen
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
3 wormholes to 3 different worlds.
Или по нашки - 3 литературни парчиња. 2 од Или-или и едно од Табернакул
1. Г-дур - Тамара Јолевска Попов
2. Дневник - Геза Чат
3. Не дај ми никада да одем - Казуо Ишигуро.
 

Tantara

Староседелец
31 октомври 2013
456
694
1,103