1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што никогаш не би облекле?

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Elizabeth Bathory, 13 февруари 2012.

 1. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  Незнам зашто али воопшто не сакам старки :D Многу ми се одвратни. Друго мразам шпицасти кондури ( кој не ) ии шарени хулахопки или пак во зелена или незнам таму која боја -.-
   
 2. Doozy

  Doozy Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 февруари 2012
  Мислења:
  63
  Допаѓања:
  51
  Шпиц никако :/
   
 3. Gabriela

  Gabriela Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  139
  Никад не би облекла шалварки-.-
   
 4. TheCat

  TheCat Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  193
  Допаѓања:
  379
  788d7007485bcb6286105a6256b060c2.jpg
  Никош не би ги облекла, ко папучи за низ дома се
   
  На Luckky, Bum-Bum, LadyInPink и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Кожни хеланки
   
  На JaMi, Bibi@ и Lara им се допаѓа ова.
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,458
  Допаѓања:
  14,374
  [​IMG][​IMG]вакво нешто?!недај Боже...:eek
   
  На True_Blood и Aaliyah им се допаѓа ова.
 7. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  фармерки со висок струк :confused: не стојат на секого :)
   
  На JaMi и Aaliyah им се допаѓа ова.
 8. Lara

  Lara Нов член

  Зачленет на:
  29 февруари 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  26
 9. Davidovic

  Davidovic Активен Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  166
  Допаѓања:
  62
  премногу шарено и светло сини фармерки :nah:confused: обично носам панталони или црни фармерки 2 броја поголеми :)
   
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  Минич имам носено еднаш за први април али фустан не би облекол. Никогаш не би облекол искинати фармерки, искинати гаќи или искинати чорапи, не би облекол никогаш нешто светкаво или розево по боја, и никогаш ама никогаш апсолутно не би облекол т.е. обул сандали или апостолки за низ град.
   

Сподели: