1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е за вас забава?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од MissChievous, 12 март 2012.

 1. Outrider

  Outrider A Witty Cat
  Член на администрација

  Зачленет на:
  23 мај 2013
  Мислења:
  4,725
  Допаѓања:
  5,266
  Се пицнувам со трењерка, златен ланец на дебелиот врат, опнувам шабанерија на касеташот во голф тројка и крстарам по урбаната џунгла. И звонам од нокиата на пичката да опне минич и штикла и да ме чека пред контејнерот. Повикот на биртијата е прејак.
  Цеде кое виси како украс на шајбна во комбинација со крст е бонус.
  Брате.
   
  На violetmoon и Selene им се допаѓа ова.
 2. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,746
  Има една поговорка "подобро порочна младост отколку раскалашена старост"
   
  На JaMi, HAZARDER, МалиСашко и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  Да се собереме јас и ти, утепани души секоја на свој начин, да ти направам кафе со кое ќе ми ја попариш ногата, еве и чај нека биде, пошто алкохол не пиеш, а би се спасил така, би испарил, да си пуштиме музика во мој стил, пошто ти би пуштила нешто со вметнати очи зелени, карти нема да играме ама затоа скара ќе направиме за пола да им ја дадеш на мачките дотепувајќи ми ја душата. И најважно од се моабет, ама оној кога гестикулираш као брус ли у змајевом гнезду. Би траела забавата неколку часа и после тоа гитла дома, секој по својот пат, а душите, ма ко им јебе матер, нека ги доглодаат коските:)
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Имам само две замерки. Цела скара би ја дала на мачките, и гулабите не ги гледам во нашиот собир, а јас без нив никаде не одам чисто онака да си знаеш :) А да и ова има карти да играш и оро да вртиш :D
   
  На İncognito му/ѝ се допаѓа ова.
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  Не ти кажувам веќе дека те сакам затоа што го злоупотребуваш тоа, ме тераш да правам нешто што не сакам;(
   
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  хахаха лоша сум знам :D
   
 7. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Имало тука и друг пар што се сака-несака:gus
  ;)
   
 8. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  Што да правам, барав љубов за да го јадам:D
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Мноооогу се сакаме, толку многу се сакаме што не можеме да се поднесеме хахаха шала :D


  Следен пат пак барај љубов па 300 кила ќе станеш :D
   
  На misti.diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  Ние од секогаш сме се сакале, кај нас нема не те сакам, добро јас малку повеќе ја сакам, а она тоа го користи и брише под со мене, понекогаш не можам да издржам и се лигавам и размрсулавувам, ама ако, за права љубов вреди да се истрае, до крај, мушки.
   
  На misti.diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: