1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е за вас забава?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од MissChievous, 12 март 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Во текот на денот, сакате да излезете на кафе или пак на прошетка низ парк? Навечер повеќе сакате да отидете на журка во дискотека или пак во бар на свирка? Или пак дома со филмче? Повеќе сакате да заминете во некоја метропола каде што на секој корнер вири нова авантура, или пак во природа под ведрно небо со шатор? Што е за вас забава?
  Coffe shop.jpg
  Coffe shop 1.jpg
  Vintage bar 1.jpg
  Gig 2.jpg
  Gig 3.jpg
  Party club.jpg
  Movie.jpg
  Park.jpg
  Camping.jpg
   
  На КрисТина К. и Hexasto им се допаѓа ова.
 2. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На DarkPassenger му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  За мене забава е одење во шопинг. Обожавам кога купувам, па после кафенце...
  Мразам бесцелни шетања низ паркови иако често ги практикувам бидејки морам да го шетам кучето....
  Навачер преферирам дискотеки отколку блеење во телевизор и гледање филмови. Порадо би се легнала отколку да гнетам чипсови и пуканки и да гледам филм.
  И нешто во кое не можам да се замислам како се забавувам е кампување во шатори. Не можам на такви места и повеќе ќе ми биде досадно и неудобно од забавно. Метропола си е метропола.:)
   
  На Sugar му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  Зависи кога-како.
  Некогаш сум расположена за журка, некогаш за прошетка, некогаш само за филмче, некогаш секаде да идам, се да видам :D
   
  На Sugar и cece17 им се допаѓа ова.
 5. Black Mamba

  Black Mamba Активен Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  121
  Допаѓања:
  125
  Најзабавни ми се домашни журки, со одбрани луѓе, малце гужва, малце алкохол и гласна музика :D
   
  На smeker му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Зависи од расположение и од друштво...али пре денско кафе и дискотека него парк и шатор :rofl
   
 7. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Денско кафе, Beach-Party денска, забавен парк.
   
  На TIGERWOMAN31SK му/ѝ се допаѓа ова.
 8. asdasdasd22

  asdasdasd22 Истакнат Член

  Зачленет на:
  4 март 2012
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  Само никогаш не си расположена за дечкото, а? :Р
   
 9. Succubus

  Succubus Истакнат Член

  Зачленет на:
  28 февруари 2012
  Мислења:
  562
  Допаѓања:
  835
  хехехех, ма немој :p
  ќе ти кажам ја на тебе (punch) Секако дека сум :mstickle
   
 10. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  Дискотеки гласна музика и понекогаш алкохол :biggrin
   
  На Ludaca му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: