1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е за вас забава?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од MissChievous, 12 март 2012.

 1. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  ПраФ папучар си станал значи :D
   
 2. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  Иде пролет, ќе возиме на кеј, ќе ти кажам тогаш, ама немој да ми плачеш дека те болат нозете.
   
 3. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  Не ме издавај ќе се расплачам:D
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Јас на кеј веќе не возам, малер сум, жив малер сум, со точак ќе искочам со пар железо ќе се вратам дома. :nah


  Сакаш марамче? Имам со барби :D
   
 5. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  :D
   
 6. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,492
  Допаѓања:
  3,768
  Ги сакам тие со фроузен, ме нервираат со барби :(
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 7. misti.diva orhideja

  misti.diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 јануари 2017
  Мислења:
  262
  Допаѓања:
  195
  Забава за мене се овие двајца над мене и нивниот моабет:D:D
   
 8. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Сите да се забавуваат,да танцуваат
   
 9. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Чувство на среќа кое понекогаш се добива од чашка алкохол, добро друштво и музика која ми е омилена. Ако имам прилика и да танцувам тоа би било тоа- забава :)
   
  На antonio и incule им се допаѓа ова.
 10. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  134
  Da odam vo nekoja kafana i, i pokraj muabetot, da jademe i pieme nesto. Isto taka i da slusame muzika.
   
  На antonio му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: