Што е за вас забава?

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ние од секогаш сме се сакале, кај нас нема не те сакам, добро јас малку повеќе ја сакам, а она тоа го користи и брише под со мене, понекогаш не можам да издржам и се лигавам и размрсулавувам, ама ако, за права љубов вреди да се истрае, до крај, мушки.
ПраФ папучар си станал значи :D
 

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,499
3,776
1,153
Мноооогу се сакаме, толку многу се сакаме што не можеме да се поднесеме хахаха шала :DСледен пат пак барај љубов па 300 кила ќе станеш :D
Иде пролет, ќе возиме на кеј, ќе ти кажам тогаш, ама немој да ми плачеш дека те болат нозете.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Иде пролет, ќе возиме на кеј, ќе ти кажам тогаш, ама немој да ми плачеш дека те болат нозете.
Јас на кеј веќе не возам, малер сум, жив малер сум, со точак ќе искочам со пар железо ќе се вратам дома. :nah


Не ме издавај ќе се расплачам:D
Сакаш марамче? Имам со барби :D
 

İncognito

Староседелец
31 август 2013
2,499
3,776
1,153
Јас на кеј веќе не возам, малер сум, жив малер сум, со точак ќе искочам со пар железо ќе се вратам дома. :nahСакаш марамче? Имам со барби :D
Ги сакам тие со фроузен, ме нервираат со барби :(
 
  • Like
Реакции: escape

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,105
973
1,133
Чувство на среќа кое понекогаш се добива од чашка алкохол, добро друштво и музика која ми е омилена. Ако имам прилика и да танцувам тоа би било тоа- забава :)
 
  • Like
Реакции: antonio and incule