1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви се јаде во моментов?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од mAcIkA, 14 февруари 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Конзервиран ананас,лиги ми течат :gladen
   
 2. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
 3. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  [​IMG]
  [​IMG]
   
  На Redhead му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
 5. BlackTulip

  BlackTulip Староседелец

  Зачленет на:
  15 март 2013
  Мислења:
  628
  Допаѓања:
  789
  ICE-CREAM-ice-cream-33393414-1366-768.jpg
  all day everyday Ice cream
   
 6. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,404
  Јас би сакала една палачинка со нутела и мелена плазма и шлаг.Мњамиии.

  Sent from my GT-I9505 using Tapatalk
   
 7. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  [​IMG]
   
  На BlackTulip му/ѝ се допаѓа ова.
 8. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Многуууу работи
  7 Days
  чоколадно млеко
  банана
  торта чоколадна
  милка
  крем бананче
  плескавица со сос + помфрит + салата + кока кола мх мх :gladen
  чипс :giggle
   
 9. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Како и секогаш во секое време Хамбургер.
   
  На MacedonishQueen му/ѝ се допаѓа ова.
 10. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  chocolate.jpg

  Мислам дека сфаќам како им е на пушачи кога долго време немаат запалено цигара. Едноставно, не можам да престанам да мислам на чоколадо! Обично, класично, млечно чоколадо.
   

Сподели: