1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви се јаде во моментов?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од mAcIkA, 14 февруари 2012.

 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
 3. atala

  atala Староседелец

  Зачленет на:
  28 октомври 2014
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  13
  Голема Milka млечна или,пак,со лешници чоколада!:cool:(hug)(inlove)А,може и двете во исто време да си ги имам да си ги грицкам онака полека мераклиски долго време!:gladen:cool:(hug)(inlove)
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Сладолед страчатела
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Манго баш сега во моментов.
   
 6. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,648
  Допаѓања:
  5,728
  И хамбургер, и вешалица, и крофни, и пита со спанаќ, и еклер, и гиро, и помфрит со мнооогу мајонез и кечап, и убава шлагосана торта, и све ми се јаде а на крај само една марула салата ќе каснам, другово е на црна листа. :D
   
 7. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  пица или паста само да е со 4 вида сирење


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   

Сподели: