Што ви се јаде во моментов?

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
милка ресана .... леле пред година и пол кога бев на болница со колегите мој заедно шо лежевме во иста соба имавме еден каталог од веро маркетите и секо јде нси одбиравме шо сакаме да ни донесат да јадиме.. милка ресана ни беше омилена и сега ко ке се сретниме сите тројца милка ресана си се частиме... ах да имаше една сега.... м м м
 
  • Like
Реакции: kizzo and JaMi