1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што ви се јаде во моментов?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од mAcIkA, 14 февруари 2012.

 1. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  мммм...:gladen

  Ајде да си почнам...Супа со кнедли и бибер+лимон :p
   
  На MoonFairy и kizzo им се допаѓа ова.
 2. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Парче овошна торта со многу кремаст фил :)
   
  На kizzo и mAcIkA им се допаѓа ова.
 3. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  263
  Крепмита!
  [​IMG]
   
  На kizzo, JaMi и Dea им се допаѓа ова.
 4. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  мхмхмх
  може и ова :)
   
  На kizzo и mAcIkA им се допаѓа ова.
 5. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  [​IMG]
  СЕ БИ ДАЛА ЗА ОВА СЕГА :gladen
   
  На kizzo и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 6. Elena

  Elena Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  155
  Допаѓања:
  169
  Чоколадна тортаааа :'( <3
   
  На kizzo, Abe CreP и mAcIkA им се допаѓа ова.
 7. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  милка ресана .... леле пред година и пол кога бев на болница со колегите мој заедно шо лежевме во иста соба имавме еден каталог од веро маркетите и секо јде нси одбиравме шо сакаме да ни донесат да јадиме.. милка ресана ни беше омилена и сега ко ке се сретниме сите тројца милка ресана си се частиме... ах да имаше една сега.... м м м
   
  На kizzo и JaMi им се допаѓа ова.
 8. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  цреши ми се јадат! :)
   
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  Солен ролат со шунка ,кашкавал,павлака,моркови и краставички :(
   
  На MoonFairy и kizzo им се допаѓа ова.
 10. Baronessa

  Baronessa Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  524
  Допаѓања:
  753
  како добро би ми дошло сеа некое летно салатиче... мх,мх...
   

Сподели: