Што вечеравте?

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
299
63
Иако се трудам да ослабам, ама навистина не можам да одолеам на топла и вкусна пица . :trepka

Моментално јадам пица, која сам ја праев.


(не е ваква како на сликава, ама добра е) :p
 

ScoobyDoo

Староседелец
17 февруари 2012
388
680
1,103
сега ќе вечерам а во рерна се пече пица со врат...:sram
 

LMFAO

Истакнат Член
8 април 2012
381
299
63
Пита со јаболка. :)
Сега уште малку треба да појадувам, само незнам што.. :unsure
 

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Некој предлог за вечера, но посно да биде. :D