1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што вечеравте?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Selma, 9 април 2012.

 1. Hexasto

  Hexasto Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  1,082
  Допаѓања:
  1,631
  Сендвич со шунка и кашкавал :)
   
 2. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Оризчеееее :trepka
   
  На КрисТина К. му/ѝ се допаѓа ова.
 3. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Иако се трудам да ослабам, ама навистина не можам да одолеам на топла и вкусна пица . :trepka

  Моментално јадам пица, која сам ја праев.

  [​IMG]
  (не е ваква како на сликава, ама добра е) :p
   
 4. Coelho

  Coelho Староседелец

  Зачленет на:
  2 април 2012
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  493
  Две парчиња проја со сирење и спанаќ.
   
  На N|ghtmare_f му/ѝ се допаѓа ова.
 5. ScoobyDoo

  ScoobyDoo Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  386
  Допаѓања:
  677
  сега ќе вечерам а во рерна се пече пица со врат...:sram
   
 6. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Макарони. :p
   
 7. LMFAO

  LMFAO Истакнат Член

  Зачленет на:
  8 април 2012
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  299
  Пита со јаболка. :)

  [​IMG]


  Сега уште малку треба да појадувам, само незнам што.. :unsure
   
 8. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Некој предлог за вечера, но посно да биде. :D
   
 9. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  [​IMG]
   
  На N|ghtmare_f и Eva им се допаѓа ова.
 10. Eva

  Eva Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  103
  Допаѓања:
  100
  Шпагетии (happy)
   
  На 990Freak му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: