1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што вечеравте?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Selma, 9 април 2012.

 1. Thrashbt

  Thrashbt Староседелец

  Зачленет на:
  6 октомври 2012
  Мислења:
  233
  Допаѓања:
  86
  Компир салата со кромидче :).
   
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Лепчиња пржени
   
 3. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,008
  Mi se jade mi se plachi.
   
  На ВинаНевина му/ѝ се допаѓа ова.
 4. ВинаНевина

  ВинаНевина Полноправен Член

  Зачленет на:
  26 мај 2017
  Мислења:
  78
  Допаѓања:
  68
  Ахахаха, и мене да ти кажам ама кујната ми е далеку, од пуста мрза ќе ослабам :giggle
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  99
  Шопска, пилешки стек, помфрит и палачинки
   
  На Аркантос му/ѝ се допаѓа ова.
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Eden sladoled.cips I koka kola....neznam do kade ke ja doteram so vakov nezdrav nacin na veceranje:(
   

Сподели: