Што вечеравте?

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Идејава ми дојде пред малку кога јадев. Можеби на некој ќе му помогнеме што да вечера. :D
Што вечеравте денес?

Јас јадев 2 варени копмири изрендани со малку сол, само јогурт ми фалаше. :stomp
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,015
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,269
9,111
1,683
За вечера ништо, за пауза на работа....сендвич.....јогуртче......њами :) :gladen
 

Mila Kunis

Истакнат Член
15 февруари 2012
2,290
3,528
443
Скопје
Идејава ми дојде пред малку кога јадев. Можеби на некој ќе му помогнеме што да вечера. :D
Што вечеравте денес?

Јас јадев 2 варени копмири изрендани со малку сол, само јогурт ми фалаше. :stomp
И јас вечерав компири со зејтинче,сол и црн пипер :gladen :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Selma