1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што вечеравте?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Selma, 9 април 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Идејава ми дојде пред малку кога јадев. Можеби на некој ќе му помогнеме што да вечера. :D
  Што вечеравте денес?

  Јас јадев 2 варени копмири изрендани со малку сол, само јогурт ми фалаше. :stomp
   
  На Bum-Bum, КрисТина К. и Мила К. им се допаѓа ова.
 2. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Јас постам, така да јадев пржени компирчиња и кечап :)
   
  На angela_ane му/ѝ се допаѓа ова.
 3. КрисТина К.

  КрисТина К. Истакнат Член

  Зачленет на:
  2 март 2012
  Мислења:
  527
  Допаѓања:
  1,654
 4. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
 5. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Леле лиги ми правите....Јас постам без зејтин па така да јадев кивии....
   
 6. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  кремче
   
 7. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  За вечера ништо, за пауза на работа....сендвич.....јогуртче......њами :) :gladen
   
 8. Dr.Gonzo

  Dr.Gonzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2012
  Мислења:
  651
  Допаѓања:
  1,915
  сеуште немам вечерано, дајте идеја нешто само не посно :D
   
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  И јас вечерав компири со зејтинче,сол и црн пипер :gladen :biggrin
   
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Туна, 2 белки 1 жолчка (варени) и 100 грама сирење.
   
  На N|ghtmare_f му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: