Што вечеравте?

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Супа, сама си ја варев и затоа поубава ми беше :D па си ставив и јогурт малце во неа :gladen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Шопска, и салата од туна и јајца :)
 

Прикачувања

  • DSC00050.JPG
    DSC00050.JPG
    189.9 KB · Прегледи: 24

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,359
2,204
423
Дома пред Пц
салата, грчка ли е влашка ли е поима неам ама се состоеше од краставица , домат, кромид, маслинки:sreken