1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што вечеравте?

Дискусија во форумот 'Готвење и рецепти' започната од Selma, 9 април 2012.

 1. cece17

  cece17 Староседелец

  Зачленет на:
  21 февруари 2012
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  204
  хамбургер од 7ца
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  Маргарита од 120че.. и ќебапи после тоа.
   
 3. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  После 48 дневен пост....Конечно кебапи АХАХАХАХ
   
 4. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  Шпагети :)
   
  На Lady* и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 5. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  рано е за вечера...штотуку појадував ;)
   
  На Bum-Bum и Lady* им се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Супа, сама си ја варев и затоа поубава ми беше :biggrin па си ставив и јогурт малце во неа :gladen
   
  На Bum-Bum му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  nekolko mali tostcHinja, i nekolko blagi rabote
   
  На JaMi и Bum-Bum им се допаѓа ова.
 8. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Маслинки и павлака. :gladen
   
 9. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Шопска, и салата од туна и јајца :)
   

  Прикачени податотеки:

  • DSC00050.JPG
   DSC00050.JPG
   Големина на датотека:
   189.9 KB
   Прегледи:
   24
 10. Nightmare_f

  Nightmare_f Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  1,358
  Допаѓања:
  2,204
  салата, грчка ли е влашка ли е поима неам ама се состоеше од краставица , домат, кромид, маслинки:sreken
   

Сподели: