1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што би рекле гласно, за да ве чуе светот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Y1K991, 27 март 2012.

 1. ~ Скарлетка ~

  ~ Скарлетка ~ Активен Член

  Зачленет на:
  25 октомври 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  204
  многу неартикулисани звуци ќе излезат ама ќе биде доволно за да ја пренесам вишокот енергија и да се вратам во нормала ;)
   
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Само Куманоо .... у срце га носимо !!!
  за њега ми лудуемооо....
  и ништо друо не признаамооо !!!!!
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. sweetgirl

  sweetgirl Истакнат Член

  Зачленет на:
  11 март 2012
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  124
  Преку таквотооооооооо од неискрени луѓеееееееееее....
   
 4. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Јас сум среќно детееееееееееееее
   
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Не сакам да ме чуе светот!
   
 6. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Шо хејтери сме се собрале :giggle...па ако продолжиме вака може и востание да кренеме!!!! у позитивна мислам
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Го саааааааааакаммм...
  Глупиииииииоооов живооооооооот
  прееееееекрааааасенн е
  мадафакер..:)

  Си замислив
  дека сум на планина и се дерам на цел глас:zelen
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 8. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  среќнааааааааа сум со тоа што суум и не сакам ништо повеќе од животооооооооот(wasntme)
   
 9. radioactive

  radioactive Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 април 2013
  Мислења:
  54
  Допаѓања:
  39
  Гледам човештво но не и луѓе.Светот пропаѓа.Сите да одат по ѓаволите!
   
 10. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  НЕАМ ТЕЛЕВИЗОР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   
  На Primrose му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: