1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што би рекле гласно, за да ве чуе светот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Y1K991, 27 март 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Кратко, тоа што ви лежи на душа да го истресете на цел свет :)

  ај да почнам:
  F:cenzurack you!
   
  На Trajche, Scars и Luckky им се допаѓа ова.
 2. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  FREEEDOOOOOM!!!! FREEEDOOOOM! (happy)
   
  На parvati и 048 им се допаѓа ова.
 3. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
  се би изнарекла сееееееееееееееееееееееееееее :biggrin
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  симиќ п***р пуши к*р оле олее , симиќ п***р пуши к*р оле олеее :D
   
  На True_Blood и 048 им се допаѓа ова.
 5. Maks

  Maks Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,363
  Допаѓања:
  1,863
  mobile-wallpapers1.jpg
   
  На ~ Скарлетка ~ и 048 им се допаѓа ова.
 6. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  248
  treba da se razmisli ubo toa
  oti
  SAMO ZA NEISKAZANITE MISLI NE SE PLAKJA DANOK

  vidi latinica, a ne sum primetio... sooooori admini:)
   
 7. mAcIkA

  mAcIkA Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  376
  Допаѓања:
  516
  СИТЕ ВЕ МРАЗАМ...:biggrinСИТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
   
  На foREVer и 048 им се допаѓа ова.
 8. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  мора да е нешто за тресење? негативно?
   
 9. Astrostoper

  Astrostoper Активен Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  224
  Допаѓања:
  248
  не мора
  можеш да викнеш до самото небо те сакааааааааааааааааам
  можеш и да викнеш кон сонцето
  ДОРБО УТРО СОНЦЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, СУМ СРЕЌЕН ШТО СУМ И ОВОЈ ДЕН НА ОВАА ПЛАНЕТА СО ТЕБЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
   
  На She и lady_blue им се допаѓа ова.
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  ja би извикал

  ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЈ.
   
  На ~ Скарлетка ~ му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: